LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 16.8.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIOgólnopolskie targi mody niezależnej
2018-02-08

KOMENTARZE: 0

Moda niezależna… czyli jaka? Unikalne wzornictwo, kreatywność, dbałość o detale i projekty tworzone w krótkich seriach – tym wyróżniają się niezależne polskie marki modowe. W dniach 9-11 lutego najzdolniejsi młodzi projektanci zaprezentują swoje kolekcje podczas OGÓLNOPOLSKICH TARGÓW MODY NIEZALEŻNEJ POLSKA SZAFA w Galerii Łomianki. Dla rodziców to okazja do upolowania wyjątkowego modowego „dzieła sztuki”, a dla dzieci możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach.

Polska moda niezależna łączy w sobie wyjątkowy charakter ubrań zaprojektowanych i uszytych w Polsce z trendami obowiązującymi w światowych stolicach stylu. Na targach Polska Szafa będzie można kupić kolekcje autorstwa nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest tworzenie ubrań z wysokiej jakości materiałów. W Galerii Łomianki pojawi się blisko dwadzieścia najbardziej kreatywnych, wyselekcjonowanych, polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych fascynatach mody i do udziału zaprosili projektantów odzieży dziecięcej. Podczas targów Polska Szafa rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech przydatne zimą ciepłe bluzy i spodnie, kolorowe spódniczki oraz bluzki, czapki, kominy, a także wyjątkowe akcesoria.

Podczas wydarzenia odbędą się również wyjątkowe warsztaty plastyczne dla najmłodszych. W roli głównej wystąpi bohaterka książki dla dzieci „A niech to Gęś kopnie”. Podczas zajęć zorganizowanych przez wydawnictwo TASHKA każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną kukiełkę – Gęś na patyku. Z pomocą wycinanek, bibuły, kokardek i kleju będziecie mogli stworzyć gęś w najmodniejszej odsłonie!

Wszystkich spragnionych oryginalnej mody bezpośrednio od polskich projektantów zapraszamy w dniach 9-11 lutego do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum