www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

100 Turniejów – 100.000 pln!!!

100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jerzego… Zrobiliśmy to razem – wszystkim bardzo dziękuję, gratuluję dużych i małych imprez. W tym turnieju liczyła się zabawa i serce, mniej istotne było ile uzbieraliśmy, jaka była pula nagród i ile błędów popełnił organizator. Wszyscy zrobili to tak jak potrafili, a za rok na pewno zrobią to lepiej.
Bijemy rekordy frekwencji prawie w każdej miejscowości – jesteśmy najlepsi jako dyscyplina sportu – nawet piłka nożna nie uzbierała dla Jurka tyle co My !!!
Minister Sportu – Roman Drzewiecki obiecał wczoraj podczas największej oglądalności że od przyszłego roku 65 dyscyplin sportowych powieli naszą akcję i przekazał stosowne pismo Wielkiej Orkiestrze.

Szacunkowo mogę podać, że zagrało nas ok. 8 000 osób i zebraliśmy ok. 100 000 zł.Akcja – 100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jerzego idealnie połączyła sport i zdrowie oraz popularyzację tenisa stołowego. Relacje nagrały TV ogólnopolskie oraz kilkanaście telewizji lokalnych. Udzieliliśmy masę wywiadów radiowych, zagościliśmy w Panoramie, Wiadomościach i Teleekspressie.

Licytujemy wyczynowy stół do tenisa na którym podpisali się w czasie finału w TVP m.in.: Kataryniarz Warszawski, Katarzyna Dowbor, Piotr Najsztub, Beata Sadowska, Yach Paszkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Janina Ochojska, Tomasz Lis, Przemysław Saleta, Bohdan Maruszewski, Skiba i zespół BIG CYC, Paweł Królikowski, Artur Barciś, Zespół BLUE COFFE, Wojciech Waglewski, Natalia Bąk, Magdalena Szczerkowska, Tomasz Krzeszewski, Minister Zdrowia – Ewa Kopacz, Minister Sportu – Mirosław Drzewiecki oraz oczywiście Lidia i Jurek Owsiakowie. Zapraszamy do licytacji na Allegro.pl.

Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz wszystkim – za rok zorganizujemy 200 turniejów !!!

Waldemar Czapski
Stowarzyszenie Popularyzacji Tenisa Stołowego PRO FUTURO

ps. Jest bardzo wiele firm i osób którym chciałbym podziękować – zrobimy to dokładnie opisując komu i za co – na naszej stronie www.spts.com.pl.
Ale tak naprawdę nic by się nie wydarzyło gdyby nie p. Jurek Klinger i firma Modest, p. Dariusz Szumacher Dartom-Tur Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz Burmistrz Łomianek.”

100 Turniejów - 100.000 pln!!!

100 Turniejów - 100.000 pln!!!

100 Turniejów - 100.000 pln!!!

100 Turniejów - 100.000 pln!!!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *