www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

24. Finał WOŚP w Łomiankach

W tym roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierają fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Do łomiankowskiego sztabu WOŚP – w tym roku zarejestrowanego w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach, a kierowanego już od wielu lat przez Michała Naftyńskiego – zgłosiło się ponad 80 wolontariuszy. Spotkamy ich na ulicach, przy sklepach, w miejscach gdzie będą odbywały się koncerty, występy i licytacje.

Zaczynamy już 8 stycznia o godzinie 21.00 w JACKS BAR & RESTAURANT koncertem zespołu BIKE LOVERS – lubianej i znanej z dobrego rockowego grania łomiankowskiej kapeli. Będą niecodzienne licytacje, które poprowadzi wokalista BIKE LOVERS a jednocześnie szef Łomiankowskiego WOŚP – Michał Naftyński.

10 stycznia w Centrum Kultury odbędą się pokazy taneczne i muzyczne dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia tam organizowane.
10.00 – występ grup baletowych Magdaleny Nalewajki, 10.30 – 11.50 – na scenie formacje taneczne Happy Dance Studio, 12.00 – 12.20 – występ podopiecznych z pracowni muzycznej Janusza Śliwczaka, 10.30 – 12.30 – warsztaty garncarskie – za symboliczny datek do puszki, chętni będą mogli wykonać wyjątkowy przedmiot gliny.

10 stycznia WOŚP zaGRA na FLIPPERACH – czyli Flippery z Jackiem u Jacksa. W zeszłym roku impreza ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem zgromadziła wielu, w różnym wieku, pasjonatów flipperów.
Każda wrzucona do automatu moneta ląduje w puszce.
Tym razem gramy aż na SZEŚCIU automatach z kolekcji Jacka W z Łomianek, którego wesprze grupa „blink pinball crew”. Chłopaki na miejscu opowiedzą o sprzętach i pokażą co i jak. A potem będą pilnować, czy nie tiltujecie maszyn zbyt ostro.
Wyłonimy zwycięzców na każdym z automatów (dyplomy i limitowane szelki do spodni WOŚP) oraz jednego w kategorii TOTAL SCORE (dyplom i kubek WOŚP wypełniony cudownym napojem z JACKSa!). Wystarczy zagrać między 12.00 a 20.00! Po 20:00 konkurencja bij mistrza. Oj się będzie działo!!!

10 stycznia od 16.00 do ostatniego dźwięku, odbędzie się KONCERT FINAŁOWY w LEMON TREE. Blues, rock, jazz, jam session.
Kto był na WOŚPowym koncercie i licytacjach w Lemon Tree, ten wie jaka moc i pozytywna energia potrafi się skumulować na Dąbrowie przy ul. Zachodniej 38. Część tych pozytywnych wibracji każdy zabiera obowiązkowo ze sobą 🙂
I w tym roku zapraszamy na aukcje, na której będzie można wylicytować wiele bardzo atrakcyjnych rzeczy, a także na jam session w którym weźmie udział: Agnieszka Olszewska-Kaczmarek (Back to the ocean), Jarek Kowalski, Wojtek Madajski, Jack Gutkowski oraz wielu innych – nie tylko łomiankowskich – artystów 🙂
Wieczór poprowadzi mistrz ceremonii i anegdoty też, słowoTwórca – Jacek Jacar Rostocki.

.UWAGA UWAGA!!! Wiadomość z ostatniej chwili ze sztabu WOŚP w Łomiankach:
10 stycznia od 14.00 do 16.00 w ICDS na pierwszym piętrze Yacht Klub Łomianki będzie w ramach WOŚP uskuteczniał morskie opowieści. Puszka czeka!
10 stycznia licytujemy jednoosobowe bilety na „windę do nieba” – czyli wycieczka strażacką 20 metrową drabiną wysoko, wysoko… Mamy 7 biletów. Licytacje o 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30 i 15:00. Zapraszamy osoby pełnoletnie. Licytacje odbędą się przed remizą OSP Łomianki, Wiejska 12a.

24. Finał WOŚP w Łomiankach

24. Finał WOŚP w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. grajek

  O super! Trochę będzie się działo. Koncerty i fliperry w Jacksonie odwiedzę.

  A według portalu burmistrza tylko coś tam dla rodziców dzieci z zajęć w domu kultury ma być.
  Po co takie wycinanki na portalu burmistrza przy okazji imprezy charytatywnej WOSP Czyżby udzielała się paranoja partyjna?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. rstrst

  I bardzo dobrze że Nasz Burmistrz Tomasz Dąbrowski nie papla o Owsiaku. Na szczeście nie ma obowiązku. NIE MA !!!!!
  A o Naszym Centrum Kultury zawsze trzeba pisać bo to jest najlepsze Centrum Kultury dzięki Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu Najlepszemu Burmistrzowi !!!!!!!!!!!!!1

  0
  0
  Odpowiedz
 3. fijołek

  #rstrst kazanie wygłoszone, odpust od Burmistrza zupełny AMEN

  0
  0
  Odpowiedz
 4. szacowny madayszczaq

  Michał Nawtaaa…i Tomek Leszczyński kawał dobrej roboty !!!!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *