www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

26. Finał WOŚP w Łomiankach

W tym roku łomiankowski sztab WOŚP zarejestrował ponad 100 wolontariuszy. 14 stycznia imprezy i koncerty są planowane w OSP Łomianki, w Centrum Kultury oraz w LEMON TREE. Zapraszamy na WOŚPowy trening biegowy.

Tegoroczny łomiankowski Sztab WOŚP – podobnie jak rok temu – jest zarejestrowany przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach. Tam też od samego rana wolontariusze będą mogli odebrać identyfikatory i załatwić wszelkie sprawy formalne oraz po skończonym kwestowaniu zdać puszki.Strażacy z OSP zapraszają też na DZIEŃ OTWARTY, podczas którego odbędą się m.in. zajęcia z pierwszej pomocy. Będzie można też zwiedzić strażnice.

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza od godziny 10.00 na pokazy i występy. O 18.00 zapraszamy na koncert zespołów, łączących hip-hop, reggae, funk, JangaSqad oraz Projekt JEaaa!
Między występami oczywiście odbędą się licytacje.

Podczas 26. Finału WOŚP w LEMON TREE, jak co roku, będzie jak zawsze dużo muzyki, licytacji i na pewno wesoło. Już wiemy, że wystąpi: Ewa Sadowska, Agnieszka Olszewska-Kaczmarek, Kasia Nejman, Cinematik, Heavy Clouds, The Who is… Start od 17.00.

Łomiankowscy biegacze podobnie jak rok temu zapraszają na trening biegowy pod nazwą „Biegacze z Łomianek dla WOŚP”. Start o godzinie 20.00 przy ICDS. Tempa bardzo umiarkowane, dostosowane do najwolniejszego biegacza. Trasa prowadzi chodnikami ul. Warszawską z ICDS do RONDA przy ul. BRUKOWEJ i powrót OSP ŁOMIANKI.Można też przejechać trasę rowerem, na rolkach, hulajnodze, desce czy przejść z kijkami – zapraszamy!

Bardzo polecamy udział w 26. Finale WOŚP. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

26. Finał WOŚP w Łomiankach

26. Finał WOŚP w Łomiankach

26. Finał WOŚP w Łomiankach

26. Finał WOŚP w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. Ania

  Dziękujemy za wsparcie i pełną informacje o łomiankowskim WOŚP-ie. Zawsze można liczyć na Info Łomianki.
  Nie ważne ile zbierzemy, ważne że jesteśmy razem!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *