www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

45. Sesja Rady Miejskiej // VIDEO

20 czerwca 2013 odbyła się 45. nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Łomiankach. Niestety – mimo pisemnego zaproszenia, mimo, że sesja dotyczyła głównie kwestii przeznaczenia 200 000 zł na wynagrodzenia dla pracowników Urzędu, na sesję nie przybył żaden z burmistrzów. Urząd nie zapewnił też obsługi sesji.


Porządek obrad przewidywał:

1. Otwarcie obrad

2. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XLI/250/2013 Rady Miejskiej w Łomiankach z dnia 4 kwietnia 2013 roku w sprawie powołania Doraźnej Komisji Rady Miejskiej w Łomiankach do opracowania zmian Statutu Gminy Łomianki.
Uchwała przyjęta.

3. Wypracowanie stanowiska w sprawie wniosku Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność.
Radni przyjęli w drodze głosowania stanowisko w sprawie wniosku do Burmistrza o przygotowanie uchwały przeznaczającej 200 000 zł na wynagrodzenia dla pracowników wraz z prośbą o uczynienie bezskutecznymi dotychczasowych wypowiedzeń umów o pracę.

4. Zamknięcie obrad.

redakcja@lomianki.info

45. Sesja Rady Miejskiej // VIDEO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Marek

  Czyli jak to jest? Burmistrz narzeka na radnych, że nie chcą mu zwiększyć pieniędzy na pracowników, a potem jak się sprawą interesując Związki Zawodowe chowa ogon pod siebie i nie pojawia się na Sesji?

  Nie jest też tajemnicą, że pracownicy byli następnego dnia po Sesji u burmistrza Dąbrowskiego ale ten nie chciał się z nimi spotkać nawet na kilka minut. Czy wynikało to z tego, że w najbliższej okolicy nie było zastępcy Rusieckiego? Czy Pan się boi konfrontacji ze swoimi pracownikami?

  Panie Burmistrzu! Pan jest szefem i należy się spotkać z tematem, być otwartym na dyskusje a nie zamykać się w gabinecie.
  Pisał Pan, że jest twardym komandosem. Pisał Pan: „Jestem twardym facetem. Komandos musi być twardy odporny, wytrwały i przygotowany na niespodzianki.” Wygląda to zupełnie inaczej niż Pan deklarował.

  Tak jak powiedziała Pani Skarbnik (widać to na filmie z sesji). Jak Pan nie przywróci zwolnionych pracowników, po tym jak wszyscy składają deklaracje dofinansowania w kwocie 200 000 złotych – i Radni i Związki Zawodowe – będzie to oznaczało, że jest Pan skończony w Łomiankach i że od samego początku wykorzystywał Pan i Pana zastępca Rusiecki pracowników do walki z Radnymi.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Krystyna

  Dąbrowski to bezduszny człowiek, pozbawiony wartości. jak można zwolnić 50 letnią kobietę, która samotnie wychowuje dwie córki. dobry katolik to nie ten, który mówi ze jest dobry ale ten co czyni dobro, a Dąbrowski czyni ZŁO i krzywdzi ludzi.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Tarczyn

  #Krystyna. Mimo, że mam podobne, jednak nie tak kategoryczne, odczucia na temat burmistrza Dąbrowskiego proponuje abyś się opanowała.
  Burmistrza i jego działalność ocenimy wszyscy już za niecałe dwa lata, bo pewnie będzie ponownie kandydował.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *