www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

69 Łom-Piong – Nowa teoria PR

Na naradzie w Synferopolu zebrało się dowództwo spontanicznych ruchów oddolnych i ich patronów by ustalić strategię działania na najbliższy czas. Szczególnie ciekawe były ustalenia zespołu do spraw PR.
Zebrani zastanawiali się jak, wobec natrętnego wpychania wszędzie nosa przez zagraniczne media, będzie można dalej załatwiać interesy dla swoich.
Nowa koncepcja PR wymaga więcej pracy ale powinna dać efekty. Jeśli chcemy komuś coś załatwić, co jest sprzeczne z interesem wielu ludzi, trzeba powołać stowarzyszenie. Pieniądze przeznaczone na łapówki trzeba podzielić na pół. Połowa idzie tam gdzie zawsze a druga finansuje stowarzyszenie. Rzecz oczywiście udaje się tylko w miejscach gdzie nie ma pełnej swobody informacji, ale z tym przecież nie będzie problemu. Stowarzyszenie inwestuje w zmasowaną reklamę, przyciąga ludzi albo obietnicami albo szerzeniem strachu przed jakimiś zagrożeniami. Organizatorzy dbają o to by ruch nie wymknął się spod kontroli i nie zaczął podnosić nieplanowanych postulatów. Celem mitingów i debat jest ogłoszenie za pośrednictwem kontrolowanych mediów, że to co mówili organizatorzy jest postulatem wszystkich obywateli. Teraz władza może spokojnie załatwiać małym grupkom ich interesy, bo przecież są to już żądania społeczeństwa.
Na koniec zebrani przez aklamację przyjęli postulat zgłoszony przez gości z miasteczka Łom-Piong, by więcej nie używać bezsensownej zachodniej nazwy PR i od dziś to działanie nazywać PiRus.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *