www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

83 Łom-Piong – smutek wielki

O mój Narodzie cóżeś mi uczynił…
Czy na prawdę tak bardzo ci zawiniłem. Starałem się jak umiem. Pisałem jak potrafię. No dobra, ostatnio trochę się opuściłem. Ale żeby tak sroga kara?
Odbierasz mi Narodzie ostatni taki dziw natury, który mogłem opisywać.
Z każdym dniem marnieje nam nasz Umiłowany Przywódca, kurczy się jego Wierny Towarzysz. Zwarte szeregi Łom-Razu zmniejszyły się do jednej kruczowłosej postaci.
Wierni wyznawcy, których rzesze przybywały na posiedzenia Wielkiej Rady, to teraz zaledwie grupka zakontraktowanych kandydatów.
Ludzie w miasteczku śmieją się bezprzykładnie z portretów Umiłowanego Przywódcy smętnie zwisających z każdego słupa.
Każde odważne posunięcie Umiłowanego Przywódcy wymierzone we wrogie siły, obraca się przeciw niemu. Załamuje się cały porządek świata.

Umiłowany Przywódca założył kapcie, usiadł przy piecu i patrzy na obrazki w Oficjalnym Organie. – Takie ładne zdjęcia, tak ładnie napisane i komu to przeszkadzało…

Żegnajcie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Obserwator III

  I w dodatku odkrywają wciąż nowe, zdawało by się dokładnie zakryte papką propagandy brudy. A to że autorzy tramwaju do gminy nie chcą ponosić odpowiedzialności za dyktowane przez głównego zausznika tezy z opracowania, a to przypominają ze nie jeszcze zaczęto zakontraktowana w ramach dotacji zbiornika oczyszczalnii to że nie robi się przyłączy kanalizacji, że wracają na linie komunikacyjne stare autobusy, że szkoły jak nie było tak nie ma poza placykiem propagandowym na Dąbrowie, i wiele innych spraw. Zagryza więc nasz miluś piąstki i obgryza paznokietki i widzi jak topnieją coraz badziej już i tak przetrzebione szeregi jego zwolenników.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. zsali

  zatkało kakao doktorku co?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. ja

  Gdyby nie było ICDSu gdzie odbywały by się wszystkie FETY burmistrzów. Dzieci też nie trzeba wozić na basen do Warszawy. Ja swoje kiedyś woziłam to wiem co to znaczy, do teraz wnuczek ma bisko basen. Dzięki tamtym władzom za ICDES. Obligacje wzięte przez póżniejsze władze trzeba będzie spłacać.A ICDS będzie służył Łomiankom na lata.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *