www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Abelardus Gizus Proteus Vulgaris

23 marca 2016 r. do gości występujących w naszym lokalu Jack’s Bar & Restaurant dołączył Abelard Giza.

Osobom, które nie znają, przedstawię pokrótce – pan Abelard Giza to pochodzący z Gdańska reżyser, scenarzysta, komik. Do Łomianek przyjechał razem ze swoim nowym programem stand-up comedy „Proteus Vulgaris”.
Bilety można było zakupić na stronie internetowej, do nas trafiło jedynie ostatnie 50 sztuk, które wyprzedały się w przeciągu paru godzin.

STAND-UP to komediowa forma monologu artysty, oparta na jego charyzmie i kontakcie z publicznością. Istnieje oczywiście zarys programu, ale częściowo jest on wymyślany pod publiczność i sytuację w danym momencie na scenie.

Stand-up nie jest nieznany widowni w Łomiankach, ponieważ już nie raz organizowaliśmy takie wydarzenia. Jednak Abelard Giza to jedno z czołowych nazwisk tej właśnie sztuki. Giza nie boi się żartować z religii, seksu, wojny czy chorób. Jednych może to obrażać, większość jednak bawi. Mówi to, o czym my sami czasem boimy się wspomnieć i dzięki temu jest tak lubiany i szanowany przez polską publiczność. 

Przed Abelardem wystąpiła również Wiolka Walaszczyk, charyzmatyczna osobowość, kobieta, która nie boi się mówić dystansem o własnych doświadczeniach.

Serdecznie zapraszamy na kolejne wieczory ze stand-up’em, koncertem czy meczem oraz na naszego facebook’a www.facebook.com/jackslomianki, gdzie o wszystkich imprezach i wydarzeniach informujemy na bieżąco.

Abelardus Gizus Proteus Vulgaris

Abelardus Gizus Proteus Vulgaris

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *