www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Absolwenci seniorzy poszukiwani

W dniu 2 czerwca 2014 r. z inicjatywy kilku osób, w wieku senioralnym odbyło się pierwsze spotkanie okolicznościowe absolwentów-seniorów szkoły podstawowej w Łomiankach.

Główną ideą przyświecającą w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia było i jest ponowne odtworzenie relacji koleżeńskich, towarzyskich i innych pomiędzy absolwentami z naszej łomiankowskiej szkoły w klimacie lat ’40, ’50, ’60 ubiegłego stulecia. Spotkanie miało charakter wspomnieniowy, zapoznawczy i historyczny. Nie zabrakło również śpiewania piosenek z tamtych lat.

Uczestnicy spotkania wyrazili wolę i potrzebę dalszego organizowania się w tej formule jaka została zaprezentowana. Jednocześnie ustalono, że nie będą poruszane na spotkaniach sprawy tzw. polityki w kontekście krajowym oraz Gminy Łomianki. Obecni na spotkaniu absolwenci-seniorzy uznali zasadnośc zorganizowania następnego spotkania na przełomie lipiec-sierpień br.

Wszyscy zainteresowani, utożsamiający się z naszą grupą, zostaną powiadomieni drogą telefoniczną po uprzednim zgłoszeniu chęci uczestnictwa w spotkaniu na niżej podane telefony.
W podziękowaniu za udział w pierwszym spotkaniu: Zespół Inicjatywny w składzie: Tadeusz Kordek 602 259 955, Izabela Bazylewicz z d. Domańska 501 735 608, Halina Rusiecka z d. Regulska 606 246 311, Jadwiga Dąbrowska z d. Dąbrowska 698 499 208.

Absolwenci seniorzy poszukiwani

Absolwenci seniorzy poszukiwani

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. fijołek

  Wygląda na to że rodzina Rusieckich rozpoczęła przygotowania do wyborów ? informacja gości również na stronie urzędu nie bardzo wiem z jakiego powodu. A seniorzy ups! absolwenci nie świadomi do czego są potrzebni szczerzą zęby do fotografii.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Kamil

  Dziękuje za wiadomości. Postaram sie namówić moich rodziców. Bardzo się cieszę.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. dorota

  Mam zamiar się przyłączyć

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *