www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Akcja: ELEKTROŚMIECI

Najbliższa sobota będzie pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. Jest to doskonała okazja na spacer wśród budzącej się do życia przyrody. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobotni wypoczynek połączył z pozbyciem się z domu niepotrzebnych elektronicznych i elektrycznych urządzeń. Skorzystaj z mobilnych punktów zbiórki elektrośmieci.

Wielu z nas ten wiosenny okres wykorzysta na porządkowanie domowych zakamarków, a także remonty. Warto wtedy pamiętać, że stary telewizor, telefon lub komputer powinny trafić w odpowiednie miejsce utylizacji, zamiast na zwykły śmietnik. Zalegające elektrośmieci są niezwykle groźne dla środowiska i często powodują jego nieodwracalne szkody.

Wiosna kojarzy się wszystkim z zielenią i budzącą się do życia przyrodą, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby stało się to rzeczywistością, a nie było wyłącznie naszym wspomnieniem.

Już w najbliższą sobotę, tj. 21 marca w Łomiankach pojawi się mobilny punkt zbierania elektrośmieci, w którym każdy mieszkaniec będzie mógł za darmo pozbyć się niepotrzebnych elektronicznych i elektrycznych urządzeń.

W przypadku elektrośmieci dużych, takich jak: telewizor (powyżej 24 cali), pralka, lodówka itp. wystarczy zadzwonić pod numer: 2222 333 00 i umówić się na bezpłatny odbiór zepsutych urządzeń z domu.

Akcja: ELEKTROŚMIECI

Akcja: ELEKTROŚMIECI

Akcja: ELEKTROŚMIECI

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *