www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ambasadorzy promujący aktywność kobiet

W dniu 9 grudnia 2014 roku, podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Domu Kultury w Łomiankach w godzinach 17-19.00, wręczone zostaną nominacje na Ambasadorów promujących aktywność kobiet w województwach mazowieckim i warmińsko-mazurskim.

To wielkie wyróżnienie dla Miasta i Gminy Łomianki, iż mogą być centrum dialogu o mocy działania kobiet.

Grono Ambasadorów Aktywności Kobiet – to grupa wybitnych osobistości życia publicznego. Dołączy do nich kolejne 10 osób: 8 z województwa mazowieckiego i 2 z województwa warmińsko-mazurskiego.
Celem działania i niejako misją ambasadora jest wspieranie kobiet w biznesie i w życiu zawodowym, docenienie aktywności kobiet w takich dziedzinach jak: kultura, turystyka, rekreacja oraz zwrócenie uwagi na niezwykły udział kobiet we wspieraniu tożsamości lokalnej.  W roku 2014 nową kategorią jest wsparcie w obszarze inicjatyw ze strony MŁODYCH – student/studentka; uczeń/uczennica.
Gala wręczenia odbędzie się z udziałem Pani Ilony Antoniszyn–Klik – Wiceminister Gospodarki oraz przedstawicieli władz Stowarzyszenia Pani Jowity Tomaszewskiej – Prezes SAK.
Organizatorem Gali jest Stowarzyszenie Aktywność Kobiet. Partnerami zaś PZU, www.LOMIANKI.INFO i Dom Kultury Łomianki.Pełna informacja o działalności Stowarzyszenia znajduje się na stronie www.aktywnosckobiet.pl

Obok wręczenia nominacji, zaplanowane są dodatkowe elementy programu, m.in.: rozmowy na temat geniuszu kobiet, prowadzone przez znane postaci z polityki i społeczności Łomianek, występ artystyczny – gwiazdy Gali. Całość poprowadzi Mariola Bojarska-Ferenc.
Wzrost społecznego zainteresowania problematyką zwiększenia aktywności kobiet w życiu publicznym, jak również zaangażowanie w ww. działania kluczowych osób sprawia, że działalność Stowarzyszenia nabiera dużego rozmachu i prestiżu. Celem nadrzędnym członków Stowarzyszenia jest stałe zwiększanie aktywności kobiet we wszystkich dziedzinach życia publicznego: w biznesie, polityce, mediach, nauce, administracji publicznej i pozostałych dziedzinach.

Ambasadorzy promujący aktywność kobiet

Ambasadorzy promujący aktywność kobiet

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. Gas

  Tia… 😉
  „Kobieta, toż Aniołem tego naszego Świata…” 🙂
  (Autor Nieznany)

  0
  0
  Odpowiedz
 2. fundusze jej

  A gdzie patronat ? Jak nie ma patronatu naszego burmistrza Dąbrowskiego to znaczy to jakieś lewaki są.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. ananke

  Miło byłoby poznać „znane postaci z polityki i społeczności Łomianek” które pojawią się na gali.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. AZYL

  A kto będzie z tych znanych postaci? Coś więcej wiadomo?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *