www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Anna Serafińska w JazzCafe

JazzCafe Łomianki zaprasza – 05.11.2008 (środa) godzinie 20.00 – na koncert Anny Serafińskiej jednej z najciekawszych wokalistek jazzowych młodego pokolenia.

Anna Serafińska w swej pracy wykorzystuje elementy techniki wokalnej speech-level-singing, której tajniki zgłębia nieprzerwanie od wielu lat, propagując ją również na polskim rynku. Zajmuje się wszystkimi odcieniami wokalistyki jazzowej. Nie obce są jej także funk i soul.
Na scenie potrafi stworzyć klimat tętniący spokojem, harmonią ale także pokazać prawdziwy pazur jazzowej improwizacji (z której z pewnością Anna Serafińska słynie). Nieustannie prowadzi także najrozmaitsze warsztaty wokalne.
Nagrała 4 płyty – „Nieobecni”” z tekstami Jonasza Kofty, „”Melodies”” opartą na wokalizach, „”Ciepło, zimno”” na której łagodne tematy przeplatają się z komputerowymi brzmieniami, oraz płytę „”Gadu Gadu”” zawierającą w całości utwory Agnieszki Osieckiej.

Na koncercie w Jazz Cafe z pewnością usłyszymy najciekawsze utwory z powyższych płyt.Obecnie prowadzi zespół „”Anna Serafińska Groove Machine””. Ten projekt to elektryczna strona osobowości tej jakże wszechstronnej wokalistki.

Anna Serafińska współpracuje także ze Zbigniewem Namysłowskim i jego zespołami oraz Big Warsaw Band’em. Na swoim koncie ma również liczne występy gościnne na płytach wielu fantastycznych muzyków rodzimej sceny jazzowej, z którymi współpracuje od wielu już lat.

Anna Serafińska (śpiew) wystąpi razem z zespołem w skąłdzie: Rafał Stępień (fortepian), Paweł Pańta (bass) oraz Artur Lipiński (perkusja).

Bilety w cenie 40 pln można rezerwować telefonicznie pod numerem 022 751 41 12.

źródło: JazzCafe Łomianki
redakcja@lomianki.info

Anna Serafińska w JazzCafe

Anna Serafińska w JazzCafe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *