www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Apel do kandydatów

Nasze Laboratorium zwraca się do wszystkich kandydatów na stanowisko Burmistrza oraz do kandydatów na Radnych z prośbą o zapoznanie się z wielce pouczającym wątkiem dyskusji na Forum Łomianki Gazeta
http://forum.gazeta.pl/forum/w,229,155233129,,Psychopaci_u_wladzy.html?v=2

Apelujemy o poważną refleksję nad opisanym zjawiskiem.
Laboratorium Łomianki od dawna spostrzega niepokojące zachowania i metody stosowane przez niektóre osoby aktywne w Łomiankach.
W szczególności prosimy o krytyczne potraktowanie opinii narzucanych Państwu, a dotyczących innych kandydatów, konkurentów, czy też zwykłych mieszkańców.
Prosimy o refleksję, czy czasem nie macie Państwo do czynienia z próbą manipulacji, dokonywanej w celu osiągnięcia satysfakcji przez osoby trzecie.

Obserwujemy bowiem w Łomiankach zjawisko odgrywania zadanych ról. Osoby aktywne mają często bardzo złe zdanie o innych, których w ogóle nie znają osobiście, a kierują się jedynie opiniami kreowanymi w czyimś interesie lat temu kilka.

Pozdrawiamy i prosimy o zachowanie umiaru.
Najlepiej osobiście upewnić się kto jest kim, a nie kierować się podsuniętymi przez "lepiej poinformowanych" opiniami. Możecie bowiem Państwo być obiektem manipulacji.
Laboratorium Łomianki.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. aaa

  dobre, przestałam zaglądać na forum, z powodu niskiego poziomu, a własiciwie torllowania stefana/prochowni i tym poodbnych, a tu jakis merytoycnzy watek. co za niespodzianka, w końcu. dzięki!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Obserwator 2

  Tak, do takich samych wniosków doszliśmy po dyskusji w Laboratorium Łomianki.
  Poruszono w jej trakcie nowy wątek, mianowicie cechę narcystyczną, towarzyszącą niektórym osobom wykazującym ewidentną psychopatię wpływu, czyli władzy.
  Taka osoba nie tylko domaga się uznania i dąży do wpływu na innych, ale ponadto domaga się uznania swego przywileju do eksponowania własnego wizerunku, poglądów, prawa do monopolu w kontaktach z otoczeniem.
  Przejawia się to w biologicznej wprost niechęci do otwartej wymiany poglądów, ponieważ każdy głos osoby nad którą nie ma władzy, taki osobnik traktuje jak atak na siebie.
  Pozdrawiam.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Laboratorium Lomianki

  Dobry wieczór Państwu, pragniemy podzielić się refleksją po niedzielnej debacie kandydatów.
  – Oto najwyraźniej Dąbrorus powraca do działań z lat 2004-2006, kiedy działał jeszcze w konfiguracji Papi-Rus i starał się sponiewierać wszelkimi środkami ówczesnego burmistrza.
  W tym celu dążył do wykreowania osobnego świata dla uwiedzionych wyznawców, organizował osobne spotkania, niby tajemnicze konspiracje przeciwko „radnym zależnym”, jednym słowem równoległa rzeczywistość i bujdy wciskane tak umiejętnie, ze ludzie do dziś w nie wierzą.
  No i co my teraz mamy ? – Na debatę się nie przybywa, bo takowa już była dla swoich; lokalną debatę – jak słyszymy – najlepiej też zablokować, bo po co mają się spotykać „ONI” ?
  – Nasze Laboratorium oczekuje eskalacji działań agresywnych, zgodnie ze znanymi schematami, których opisy naukowe w części zostały już zacytowane w dyskusji, do której powyżej nawiązaliśmy.
  Nasz apel jest aktualny w całej rozciągłości.
  Pozdrowienia,Laboratorium Łomianki

  0
  0
  Odpowiedz
 4. radny

  Z przykrością muszę przyznać autorowi powyższego postu rację właśnie jestem po spotkaniu przedwyborczym w Dąbrowie.Urząd miejski wiedząc ,że będzie debata kandydatów na burmistrza zorganizował spotkanie seniorów dokładnie w tym samym czasie.
  Co ciekawe seniorzy z Dąbrowy nie wiedzieli ,że takie spotkanie się odbędzie….. 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Prośba

  Prośba do wszystkich kandydatów i przewodniczących komitetów aby do soboty usunęli plakaty, banery i inne tego typu reklamy z okolic Warszawskiej przy samym kościele,

  0
  0
  Odpowiedz
 6. watażka

  Panie radny ,nawet na tym forum jest wcześniejszy wpis ,że wasza debata koliduję z klubem seniora ( proszę sprawdzić) ,o kolidującym terminie informował też przewodniczący osiedla ,mailowo i pisemnie ,co ciekawe informacje o odwołaniu debaty dziwnym trafem „znikały” z gablot z ogłoszeniami ,co już czynem karalnym. Jak kandydatka na radną nie potrafi zarezerwować sali ,to jak sobie poradzi w radzie ? Rezerwacja sali na otwarcie klubu seniora była od dawna na piśmie !Organizatorzy „debaty”, nie mieli żadnego pisma lub potwierdzenia. Podobno wykonali telefon , to już nawet nie jest śmieszne. Tak się nie załatwia spraw urzędowych.Swoją drogą to co planowaliście zrobić z seniorami, którzy przy ciastkach ,kawie i herbacie świętowali? Jedna z Pań organizatorek debaty była już bliska wyrzucenia starszych ludzi o laskach i na wózkach na ulicę byle przeprowadzić „debatę”. Do tej pory chcieliście dziadkowi i babci zabierać dowód , ale jak widać teraz zaczynacie ich wyrzucać na ulicę , a za chwilę „podarujecie” im eutanazję.
  Z przykrością muszę stwierdzić, że spokojnie się temu przyglądał Pan Zadrożny niby przewodniczący łomiankowskiego PIS. Nigdy nie miałem o tym Panu wielkiego mniemania za to jak „położył” miejscowe koło partii ,ale teraz myślę ,że sięga już dna.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Julian Osławski

  Nie mam zamiaru być anonimowy, byłem tam osobiście i nie widziałem by którykolwiek z kandydatów, organizatorów bądź członków komitetów był agresywny bądź niekulturalny wobec seniorów. Widziałem natomiast agresywne zachowanie pewnego Pana wobec jednej z organizatorek który ja ordynarnie popchnął co świadczy tylko o nim samym. Wiedziałem Pana burmistrza uciekającego przed jego przeciwnikami w wyborach, do tej pory nie widziałem żeby zechciał zaprezentować się wszystkim mieszkańcom Łomianek a pojawia się tylko na spotkaniach z ludźmi którzy go popierają. Świadczy to ewidentnie o braku szacunku do mieszkańców miasta i gminy których jest burmistrzem, nie jest on bowiem tylko burmistrzem tych którzy go popierają ale też tych którzy są mu przeciwwni! Urząd burmistrza to SŁUŻBA mieszkańcom! Gratuluję też zwykłego tchórzostwa przed otwartą dyskusją na forum publicznym ze swoimi przeciwnikami. Julian Osławski, mieszkaniec Łomianek

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Kolega kolegi

  Było dokładnie tak jak pisze Julian.

  Radosławie O. „watażka” nie wygłupiaj się bo zbłądziłeś człowieku. Usiądź i przemyśl to czy warto tracić swoje ideały dla ludzi z którymi się związałeś.
  Pamiętaj, że kopną Cię przy najbliższej możliwe okazji, jak tylko przestaniesz im być potrzebny.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *