www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

ARTystyczne ŁOMIANKI – pierwsza odsłona

Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI zaprasza do obejrzenia I edycji wystawy ARTystyczne ŁOMIANKI # 2016.

ARTystyczne ŁOMIANKI to zaproszenie do zapoznania się z twórczością mieszkańców Łomianek, którzy w czasie wolnym rozwijają swoje artystyczne zainteresowania i pasje.Prace łomiankowskich artystów – amatorów, hobbystów, profesjonalistów – zostały zebrane i przedstawione w formie plansz prezentujących twórczość oraz sylwetki autorów. Będą one prezentowane w miejscach ogólnodostępnych: na ulicy, w sklepach, szkołach czy kawiarniach.

Wśród twórców pierwszej edycji wystawy są: Eugeniusz Brylewski, Maja Czepulis, Wiktoria Górko, Milena Grąbczewska, Jan Herburt-Heybowicz, Katarzyna Kućkowska, Marysia Mencwel, Maria Olko, Kazimierz Peczyński, Sylwia Ptaszyńska, Dorota Berger Słowińska, Edyta Stankiewicz. Mirosław Śnigurowicz, Jerzy Woropiński.

Na pierwszą odsłonę wystawy ARTystyczne ŁOMIANKI # 2016 zapraszamy 11 września 2016 roku, od godziny 15.00 (Dni Dąbrowy) do ogrodu Restauracji LEMON TREE przy ul. Zachodniej 38 w Łomiankach / Dąbrowie Zachodniej.

ARTystyczne ŁOMIANKI - pierwsza odsłona

ARTystyczne ŁOMIANKI - pierwsza odsłona

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Ciekawe dlaczego na stronie internetowej burmistrza nic nie napisali o wystawie i o pikniku w Dąbrowie. Czyżby burmistrzowi nie podobało się że mieszkańcy coś sami organizują?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. @

  Burmistrzowi nie podoba się,że nie pod patronatem.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. @

  Burmistrzowi nie podoba się,że nie pod patronatem.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *