www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Artystyczne rękodzieło w Galerii DK

Z inicjatywy i pod kierunkiem MariiHoffman od 2001 roku istniejew Domu Kultury pracownia rękodziełaartystycznego. Zajęcia odbywająsię zwykle raz w tygodniu, wewtorki, w godzinach 18-20.

W tym czasie najbardziej wytrwałeuczestniczki pracowni prezentowałyswoje prace na wystawch. W lecietego roku trzy panie brały udziałw Warszawskim Biennale TkaninyArtystycznej w DK we Włochachoraz w Przeglądzie Gobelinóww Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury,gdzie Wanda Pyzik otrzymaławyróżnienie.

14 grudnia w Galerii Domu Kulturyodbędzie się wernisaż wystawytkaniny artystycznej, na którymobejrzymy prace: Marii Bogdanowicz,Wandy Pyzik, Teresy Królaki Anny Maciaszek. Maria Hoffman zaprezentuje nietypową dekorację zainspirowanątematyką Świąt Bożego Narodzenia.

Artystka uprawia tkaninę artystyczną, malarstwo i rzeźbę, projektuje wystawy,wnętrza i ogrody. Realizuje dekoracje roślinne oraz dekoracje-instalacje z nietypowychmateriałów. Wiele swoich prac prezentowała na autorskich wystawach.Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków.

Robert Hoffman
Gazeta Łomiankowska nr 26/2007

Artystyczne rękodzieło w Galerii DK

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *