www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

ATLIŃSKI MATEUSZ
– kandydat do Rady Miejskiej Łomianki

Informację o tym na jakie stanowisko kandydat kandyduje.
Kandydat do Rady Miejskiej

Krótką informację o kandydacie.
Odpowiedzialny, komunikatywny, dokładny oraz samodzielny. Student Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego.
Moje zainteresowania to podróże, motoryzacja, internet a także wszelkiego rodzaju sporty.
Z gminą Łomianki związany jestem od urodzenia i już od najmłodszych lat obserwowałem zmiany zachodzące na terenie naszej gminy.
Obecnie nie jestem zrzeszony w żadnej partii. Dążę do działania ponad podziałami bez niepotrzebnego konfliktu, na którym mogą stracić tylko mieszkańcy.

Co zrobiła Pani, co zrobił Pan dla Łomianek dotychczas?
Do tej pory tylko korzystałem z profitów jakie dawały mi Łomianki. Chodziłem do szkoły, spędzałem przyjemnie czas spacerując po Parku Kampinoskim itd. Dlatego postanowiłem odwdzięczyć się podejmując udział w wyborach, by móc przyczynić się do rozwoju naszej małej ojczyzny.

Co ma zamiar zrobić Pani / Pan dla Łomianek w przyszłości?
Znam doskonale potrzeby Łomianek i bardzo chciałbym przyczynić się do ich zaspokojenia. Poza oczywistymi sprawami takimi jak: zakończenie długo ciągnącej się sprawy kanalizacji i wodociągów, rozwoju transportu, infrastruktury…(wszystko zawarte w programie wyborczym KWW Łączą nas łomianki na stronie www.laczanaslomianki.pl) widzę w Łomiankach ogromny potencjał do stworzenia unikatowego centrum turystyki i rekreacji, nie tylko dla mieszkańców naszej gminy, ale również dla Warszawy. Zamierzam działać na rzecz rozwoju zaplecza turystyki pieszej, rowerowej oraz edukacji ekologicznej ze względu na wyjątkowe położenie Łomianek w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Uważam ponadto, iż z korzyścią dla jakości władzy będzie wprowadzenie do samorządu nowego, świeżego spojrzenia ludzi młodych na sprawy Łomianek.”

ATLIŃSKI MATEUSZ<br data-lazy-src=

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *