www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Australijczyk w Lemon Tree

W twórczości Phillipa Brackena słychać wędrownego ducha, meandrującego pomiędzy stylami takimi jak indie roots, blues, czy soul alternatywny z domieszką muzyki ambient. Eteryczny, pełen ciepła głos wydaje się być zarazem swoiście pierwotny, surowy. Rytmy odzwierciedlone w gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, często będąc mieszanką wszystkich trzech.

Phil tworzy muzyczne krajobrazy, które chwilami wydają nam się znajome. Chciałoby się podążyć za jego głosem do miejsc, które widzimy oczami wyobraźni.
Zarówno śpiewając solo, jak i przy akompaniamencie swoich utalentowanych przyjaciół, ten australijski muzyk dostarcza nadzwyczajnych wrażeń.
W swoim kraju zwykle gra w trzyosobowym zespole z kuzynem Danielem, perkusistą. W Polsce,””przybranym”” domu Phillipa, w występach na żywo często towarzyszą mu elektryczna gitara, saksofon, a nawet duduk (drewniany instrument dęty).
Po występach w Europie w 2012 r., a także produkcji nagrania z koncertu na żywo w Polsce, Phillip powraca do Polski w 2014 r.

Koncert w Lemon Tree, ul. Zachodnia 38
1 lutego 2014 r, g.20
wstęp 10 pln

Australijczyk w Lemon Tree

Australijczyk w Lemon Tree

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. entomol

    Fajny ten australijczyk 🙂 Przyjemny wokal.

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *