www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Awaria sygnalizacji w Dziekanowie

Po wypadku do którego doszło 11 grudnia na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 w Dziekanowie Leśnym nie działa sygnalizacja świetlna. Zarówno przejazd jak i przejście przez siódemkę jest utrudniony i bardzo niebezpieczny.

Komunikacja Miejska w Łomiankach informuje, że w związku z uszkodzeniem sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 i ul. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym autobusy linii 1, 3, 150 oraz N56 w obu kierunkach kursują objazdem bez pominięcia przystanków n/w trasą: Marii Konopnickiej, droga opaskowa – DK7, Turystyczna, Podróżna, droga opaskowa – DK7, Warszawska. Ze względu na wydłużoną trasę należy liczyć się z niewielkimi opóźnieniami.

UM Łomianki informuje, że – Jak ustaliła Straż Miejska w Łomiankach, jeszcze dzisiaj tj. 15 grudnia, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 i ul. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym zostanie ustawiona sygnalizacja zastępcza. Zgodnie z informacją z GDDKiA , do końca bieżącego tygodnia uszkodzenie powinno zostać usunięte.

Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Tomasz Rusinek poinformował, że W związku z poważną awarią sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DK7 w Dziekanowie Leśnym i porannej rozmowie z Zastępcą Naczelnika Wydz. Ruchu Drogowego w PWZ aspirantem Mirosławem Rutkowskim uzyskałem informację, iż najpóźniej w dniu jutrzejszym będzie działała czasowa sygnalizacja zastępcza.

Awaria sygnalizacji w Dziekanowie

Awaria sygnalizacji w Dziekanowie

Awaria sygnalizacji w Dziekanowie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *