www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Babski Wieczór w Kokko Art

W niedzielę 8 marca z okazji Dnia Kobiet Kokko Art. zorganizowało kolejną edycję cieszącego się powodzeniem wydarzenia pt.: BABSKI WIECZÓR. Od godziny 17:00 do 22:00 wyśmienicie bawiłyśmy się w gronie niesamowitych kobiet.

Wieczór rozpoczęłyśmy poznawaniem się. Duże wrażenie na paniach, które nie zdążyły być u nas ostatnio zrobiła wystawa Barbary Raszewskiej. Obrazy tej artystki można oglądać u nas jeszcze przez 3 tygodnie.

ZUMBA i warsztaty HULA-HOOP rozgrzały nas na tyle, że konieczne były krótkie przerwy. Po początkowych trudnościach w opanowaniu kół nastąpił przełom i wszystkim paniom udało się opanować hula-hoop.

Podczas dłuższej przerwy miałyśmy okazję wysłuchać mini-wykładu dietetycznego związanego z tym, jak się nie odchudzać. Wszak przecież – jak powiedziała nasza dietetyczka Iwona Baranowicz – jak się odchudzać wie każda z nas 😉 Nasza specjalistka obaliła kilka popularnych mitów, a na koniec każdy miał okazję zadać pytanie i zważyć się na wadze, która nie dość, że pokazywała ilość kilogramów, to jeszcze pocieszała nas, że nasz wiek metaboliczny jest nastoletni.

Wieczór zakończyłyśmy pokazem filmowym. Duński obraz „Uczta Babette” oglądałyśmy delektując się zdrowymi przekąskami.

Zapraszamy do Kokko Art. na kolejne takie wieczory!

Babski Wieczór w Kokko Art

Babski Wieczór w Kokko Art

Babski Wieczór w Kokko Art

Babski Wieczór w Kokko Art

Babski Wieczór w Kokko Art

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *