www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Baby Ocean College – nowe przedszkole

Przedszkole Baby Ocean College powstało w odpowiedzi na potrzeby absolwentów naszego żłobka Baby Ocean, w którym udało nam się stworzyć niezwykłą, przyjazną, pełną akceptacji i bliskości atmosferę.Przedszkole jest naturalną kontynuacją wspólnej zabawy i nauki rozpoczętej na pokładzie Baby Ocean.

W przestronnych, stonowanych kolorystycznie wnętrzach, nawiązujących stylistyką do morskiego świata oferujemy dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy i nauki, a wszystko to w radosnej atmosferze pełnej bliskości i zrozumienia.

Chcemy, aby dzieci czuły się u nas swobodnie i bezpiecznie, aby mogły rozwijać rodzące się w nich pasje i zainteresowania, dlatego do każdego małego człowieka podchodzimy indywidualnie.

Przedszkole mieści się w budynku z ogrodem, w otoczeniu drzew i zieleni. Dysponuje placem zabaw oraz czterema nowoczesnymi, przestronnymi i zachwycającymi estetyką 40-metrowymi salami, a także oddzielną salą gimnastyczną, w której realizujemy program sportowy w postaci codziennej gimnastyki ogólnorozwojowej.

Budynek przedszkolny spełnia wszelkie normy przewidziane przez Sanepid oraz Straż Pożarną i pozostaje pod stałym nadzorem wyżej wymienionych instytucji.

Janusz Korczak mawiał „Gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”. Jesteśmy wierne tej idei dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli się u nas jak w domu. Rozwijamy ich zdolności poprzez realizowanie zarówno podstawy programowej, ale także własnego programu Baby Ocean College przygotowanego z myślą o dzieciach i poszerzaniu ich wiedzy o otaczającym nas świecie. Wszelkie zajęcia autorskie są wliczone w czesne i należą do nich miedzy innymi: Baby Ocean Art College, warsztaty kulturoznawcze „Dookoła Świata”, warsztaty przyrodnicze oraz fotograficzne i kulinarne, a także warsztaty językowe angielsko- i włosko-języczne realizowane codziennie.

Naszą aspiracją jest zapewnienie dzieciom tak dobranej edukacji, aby po ukończeniu przedszkola Baby Ocean College absolwent naszej placówki z ciekawością patrzył w przyszłość i był przygotowany na nowe wyzwania, jakie postawi przed nim szkoła.

Przedszkole przez cały okres edukacji zapewnia dzieciom opiekę psychologa oraz logopedy, który realizuje zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe, przewidziane dla każdej grupy wiekowej. Grupowe terapie logopedyczne są wliczone w czesne.

Zdajemy sobie sprawę, że edukacja i swobodna zabawa muszą się równoważyć, dlatego każdego dnia znajdujemy czas na zabawę, która rozwija kreatywność naszych dzieci.

Przedszkole oferuje także zajęcia fakultatywne, które pozwolą na dodatkowy rozwój zainteresowań naszych podopiecznych. Zapraszamy dzieci na cudowne zajęcia jogi, funny judo, karate, piłki nożnej oraz tańca.

Baby Ocean College to miejsce, z którego dzieci wyruszą na ciekawe wyprawy, dzięki którym poznają zasoby najbliższej okolicy oraz rozbudzą w sobie wrażliwość na piękno otaczającej przyrody.

W przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka, zapraszamy ciekawych gości, przyrodników, podróżników, artystów, pisarzy.

Drzwi naszego podwodnego świata będą otwarte dla dzieci i rodziców w ostatnim tygodniu sierpnia. Będzie można obejrzeć wnętrza placówki, poznać pracującą w przedszkolu kadrę i zanurzyć się w naszej oceanicznej atmosferze. ZAPRASZAMY NA POKŁAD!

www.babyocean.pl, Łomianki, ul. Osiedlowa 20

Znajdziecie nas także na Fb oraz na kanale youtube Baby Ocean Club, gdzie śpiewająco uczymy najmłodszych języków obcych i nie tylko!

[artykuł sponsorowany]

Baby Ocean College - nowe przedszkole

Baby Ocean College - nowe przedszkole

Baby Ocean College - nowe przedszkole

Baby Ocean College - nowe przedszkole

Baby Ocean College - nowe przedszkole

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *