www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Bazar Zabawek Używanych już 1 grudnia!

Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI zaprasza na III Bazar Zabawek Używanych, który odbędzie się 1 grudnia 2013 roku w godzinach 11.00-15.00.

Dla przypomnienia, istotą Bazaru Zabawek Używanych jest propagowanie idei przedłużania życia zabawkom i ich powtórnego wykorzystywania, a także rozwijanie przedsiębiorczości wśród dzieci.
Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w imprezie. Będzie można sprzedać, kupić, oddać lub wymienić niepotrzebne, ale nadal wartościowe zabawki.

Wszystkich chętnych sprzedać zabawki organizatorzy proszę o wcześniejszą rezerwacje stoiska.
ZGŁOSZENIA I REGULAMIN na naszej stronie www.pracownialomianki.org

Stowarzyszenie Pracownia Łomianki to organizacja pozarządowa, której celem statutowym jest integracja mieszkańców oraz budowanie pozytywnych relacji społecznych.”

Bazar Zabawek Używanych już 1 grudnia!

Bazar Zabawek Używanych już 1 grudnia!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Anka

  Kocham ten Bazar. Atmosfera, zadowolenie dzieci z nowych zabawek. Symboliczne wydane pieniądze to jest to co lubią rodzice 🙂

  Szkoda jedynie, że Bazar nie jest organizowany częściej. Przydałby się jeszcze jakoś w lato. Może w okolicach Dnia Dziecka, tuż przed wakacjami?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. entomol

  Zawsze mnie zastanawia jak to jest, że nawet jak ktoś napisze normalny post, taki zwykły, o tym, że coś mu się podoba (tak jak Anka napisała powyżej), to zawsze się znajdzie taki ktoś, kto uzna, że to niefajna wypowiedź. Nawiązuję do tej łapki w dół. Co się komu może w tej wypowiedzi nie podobać? To chyba takie negowanie dla samego faktu, żeby być w kontrze. Żal.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *