www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Bazar Zabawek Używanych już w sobotę!

Co zrobić z zabawkami, którymi Twoje dziecko przestało się bawić? Możliwości jest wiele, ale jedna z nich przynosi najwięcej korzyści – zarezerwuj swojemu dziecku bezpłatnestoisko na Bazarze Zabawek Używanych organiowanym piąty raz przez Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI!

Celem Bazaru jest wspomaganie dzieci w ichsamodzielności i przedsiębiorczości. Ceny zabawekmogą być naprawdę symboliczne – ważne,że Twoje dziecko uczy się przedsiębiorczości,zdobywa nowe doświadczenia, staje się odpowiedzialneza los swoich zabawek.

Kuba, 4-letni miś brunatny, był uczestnikiemjednej z poprzednich edycji Bazaru ZabawekUżywanych. Swój udział w tym wydarzeniuwspomina z dużym sentymentem: „Trafi łem naBazar, bo chłopiec, do którego należałem przestałsię mną bawić. Początkowo trochę się obawiałem,ale szybko okazało się, że nie było powodów. NaBazarze było bardzo dużo sympatycznych dziecii wiele zabawek, z którymi świetnie się bawiłem,a co najważniejsze – poznałem dziewczynkę, którazabrała mnie do domu i uczyniła swoim najlepszymprzyjacielem! Jestem bardzo szczęśliwy, żemój poprzedni właściciel zadbał o mnie i dał miszansę na nową przyjaźń”.

Bazar Zabawek Używanych odbędzie się 23 maja 2015 r. w ICDS w godz. 11.00-15.00
WSTĘP WOLNY

Zgłoszenia osób chętnych sprzedać zabawki na stronie www.PracowniaLomianki.org

Bazar Zabawek Używanych już w sobotę!

Bazar Zabawek Używanych już w sobotę!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. PracowniaLomianki

  Zapraszamy w najbliższą SOBOTĘ do ICDS (11.00-14.00) dzieci i dorosłych, dużych i małych, sprzedających,kupujących i zwiedzających 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Maxi

  To najmilsza impreza jaka jest organizowana w Łomiankach. Dzieciaki uśmiechnięte, jak się uda sprzedać zabawkę. Jest przedsiębiorczo i zabawnie. Fantatyczna sprawa.

  Bedziemy w sobotę jako kupujący a za rok już z własnym stoiskiem.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Ruszamy z pudłem pełnym lalek, książeczek i gier na bazar. Zapraszam!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *