www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Bezpieczne drogi Łomianek…

Wychodząc na przeciw prośbom lokalnej społeczności o wzmożenie służb ruchu drogowego oraz w celu poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przeciwdziałania wypadkom drogowym i ich skutkom, dzisiaj (03.06.2009 r) przeprowadzone zostaną działania mające zapewnić porządek i bezpieczeństwo na drogach gminy Łomianki i Izabelin.

W działaniach wezmą udział zarówno policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, jak i funkcjonariusze z komisariatu w Łomiankach i Izabelina.

Gmina Łomianki należy do obszarów zagrożonych wypadkami drogowymi, w tym ze skutkiem śmiertelnym, z których większość zaistniało na krajowej „siódemce”. Aby przeciwdziałać zagrożeniom związanym z nimi wypadkami drogowymi oraz wychodząc naprzeciw prośbom lokalnej społeczności o wzmożenie służb ruchu drogowego, dzisiaj przeprowadzone zostaną działania mające zapewnić porządek i bezpieczeństwo na drogach gminy Łomianki i Izabelin.

W działaniach wezmą udział zarówno policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Starych Babicach, jak i funkcjonariusze z komisariatu w Łomiankach i Izabelina.

Kierując się ideą „Bez Tolerancji” policjanci będą reagować na wykroczenia popełniane przez wszystkich uczestników ruchu drogowego polegające między innymi na przekraczaniu dozwolonej prędkości przez kierowców i nie przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Działanie te będą prowadzone cyklicznie.

źródło: Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *