www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Bezpłatne warsztaty językowe dla dzieci

Podstawowe zwroty dotyczące ludzkiego ciała, zwierząt oraz zainteresowań będą mogły poznać wszystkie maluchy, które przyłączą się do cyklu 5 piątkowych spotkań językowych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Pierwsze zajęcia pod hasłem „Angielskie piątki z Teddy Eddie” odbędą się już 13 maja. Wstęp wolny!

Nauka języka angielskiego wcale nie musi być nudna! Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które wezmą udział w cyklu spotkań językowych w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Dzięki licznym zabawom czy piosenkom, mali uczniowie łatwiej zapamiętają słówka oraz wyrażenia w obcym języku. Zajęcia poprowadzą doświadczeni lektorzy, którzy na tych wyjątkowych lekcjach zapewnią pełną pozytywnej energii atmosferę.

Podczas pięciu zajęć maluchy w wieku od 3 do 6 lat poznają praktyczne słownictwo związane z częściami ciała (13 maja i 3 czerwca), dowiedzą się, jak opowiedzieć o swoim hobby (20 maja, 10 czerwca), a także porozmawiają o zwierzętach (27 maja). Na uczestników zajęć czeka wiele zabawnych piosenek oraz zgadywanek.

Zajęcia językowe na wesoło odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w piątek 13 maja o godzinie 17.45 i potrwa do godziny 18.10. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *