www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Bilet Seniora w eŁkach

Jak informuje UM Łomianki… Od 1 marca 2011 r. wchodzi w życie uchwała Rady Miejskiej w wprowadzająca do taryfy przewozowej Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. honorowanie biletu ZTM – tzw. Bilet seniora.

Bilet seniora to oferta skierowana dla osób, które ukończyły 65. rok życia. Jest to bilet imienny, który uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w ciągu roku. W okresie ważności biletu można dokonać nieograniczoną liczbę przesiadek. Bilet seniora uprawnia do przejazdu wszystkimi liniami ZTM, tj. autobusami, tramwajami, metrem oraz szybką koleją miejską. Bilet seniora jest kodowany wyłącznie na Warszawskiej Karcie Miejskiej.

Bilet seniora jest włączony do oferty „Wspólny bilet” – uprawnia do przejazdu pociągami Kolei Mazowieckich oraz WKD.

Podczas pierwszego przejazdu bilet powinien być skasowany bezzwłocznie po wejściu do pojazdu, a w przypadku metra w bramce wejściowej przed wejściem na peron lub w kasowniku przy windzie.

Bilet ważny jest od momentu skasowania do godziny 23:59 w 365 dniu ważności. Ważność biletu można sprawdzać zbliżając kartę do kasownika.Bilet jest ważny w obu strefach biletowych – 1+2.

źródło: UM Łomainki
redakcja@lomianki.info

Bilet Seniora w eŁkach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *