www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Bloki, S7, partie polityczne…

Trwają ostatnie przepychanki przed drugą turą wyborów. Tematy wiodące to bloki na osiedlu Chopina, trasa S7 oraz przynależność do partii politycznych. O komentarz ww. tematów poprosiliśmy Małgorzatę Żebrowską-Piotrak oraz Tomasza Dąbrowskiego.

Poniższe pytania – tej samej treści zostały wysłaliśmy do: KWW Tomasza Dąbrowskiego oraz KWW Mieszkańcy Łomianek.

________________

Jaki jest Pani / Pana stosunek do planów zagospodarowania, które dopuszczają zabudowę wielomieszkaniową (bloki) na terenie Osiedla Chopina? Jaki jest Pani / Pana stosunek zmiany planu terenu obejmującego potencjalne bloki jak i tereny sąsiadujące? Jakie mogą konsekwencja zmiany takiego planu dla budżetu Miasta i Gminy?

Małgorzata Żebrowska-Piotrak: Jestem przeciwko zabudowie wielorodzinnej (blokom). W naszym programie przedstawiliśmy wizję miasta-ogrodu. Negatywnie oceniam odrzucenie uwag mieszkańców przez Tomasza Dąbrowskiego w 2011 roku w sprawie wykreślenia zabudowy.

Tomasz Dąbrowski: brak odpowiedzi

________________

Jaki jest Pani / Pana stosunek do budowy trasy S7 w wariancie II przy KPN.

Małgorzata Żebrowska-Piotrak: Jestem zwolenniczką budowy trasy S7 w procedowanym aktualnie wariancie. Bardzo istotne jest, by zapewnić mieszkańcom Dąbrowy maksymalną ochronę ekologiczną przed oddziaływaniem tej inwestycji.

Tomasz Dąbrowski: brak odpowiedzi

________________

Czy kandydowała Pani / Pan w przeszłości na stanowiska publiczne z jakiejś partii politycznej? Czy reprezentuje Pani / Pan obecnie jakąś partię polityczną?

Małgorzata Żebrowska-Piotrak: Nie, nigdy nie kandydowałam z list jakiejkolwiek partii politycznej i nie reprezentuję żadnych interesów partyjnych.

Tomasz Dąbrowski: brak odpowiedzi

Bloki, S7, partie polityczne...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. a może tak?

  Według mnie TD powinien odpowiedzieć tak:

  1. Za mojej kadencji uchwalono plan z blokami na Chopina, ale teraz znowu zbieram uwagi i pewnie jak poprzednio je odrzucę

  2. Przed następnymi wyborami znowu będziemu chodzić pasach na Kolejowej, bo już nikt nie chce z nami nawet rozmawiać

  3. Kiedyś z PiSu, ale teraz już nigdzie mnie nie chcą. Teraz tylko partia PioRuseka!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. nik

  Bloki uchwalono w 2011 r.pół roku po rozpoczęciu kadencji Tomasza Dabrowskiego. A może tak było że za te działke w urzedzie gminy odpowiadał ówczesny vice burmistrz bogdan k.chyba
  developer i polityczny ojciec chrzestny dzisiejszego koalicjanta Malgorzaty Piotrak Żebrowskiej adama s. Panie Burmistrzu, czy czasem to nie on podłożył do podpisu przygotowane przez wiesława p. plany. Czy nie za to miedzy innymi w połowie kadencji Burmistrz pewnie mu podziękował. Mieszkańom Łomianek gratulujemy koalicji z jednym z bardziej znanych łomiankowskich developerow.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Tubylec

  Podstawiliście babe słupa i jesteście jeszcze z tego zadowoleni

  0
  0
  Odpowiedz
 4. hah

  #Tubylec ryj tam ludziki od T.D

  0
  0
  Odpowiedz
 5. druh

  bloki uchwalono w 2006r a zaakceptował to jako pierwszy w marcu 2010r pan Pszczółkowski Dąbrowski potwierdził w 2011r i sam przyznał że był to jego błąd obecnie Dąbrowski blokuje tą inwestycje a deweloper sponsorujący Żebrowską straszy sądami i odszkodowaniami

  0
  0
  Odpowiedz
 6. peper

  Czy to prawda co usłyszeliśmy w taśmach z Auchon? Co na to Bohaterowie, jak czują się pionki i kto jest rozgrywanym, tłem.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. marcinek

  Taśmy Dąbrowskiego. Tego jeszcze nie było. Komisarz Wyborczy, Prokuratura, oświadczenie lokalnego PiS. Skandal goni skandal i skandalem pogania. NIE GŁOSUJECIE NA DĄBROWSKIEGO, KTÓREGO KOMITET KAŻDEGO CHWYTU SIĘ DOPUSZCZA aby trwać u władzy. Żałosne to Panie Sikorski, Panie Piotrze Cerynger, Panie i Panowie Dąbrowszczacy…..

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Lokals

  Przeciez wystarczy spojrzec na dotychczasowego Burmistrza,nie potrzeba mi tu zadnej analizy psychologicznej a jakies zwiazki z pis to pelna dyskwalifikacja,tylko rzady kobiety moga cos tu wreszcie zmienic,kobiety sa uczciwsze,nie kombinuja i daja nadzieje na wladciwe zmiany i nie pozorowane

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *