www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

„Jestem wrakiem człowieka, boję się pójść do pracy”. TVP Warszawa o problemach w Urzędzie Miejskim w Łomiankach

„Jestem wrakiem człowieka”, „Boję się pójść do pracy”, „to jest mobbing” – takie słowa padają w materiale TVP Warszawa o sytuacji w Urzędzie Miejskim. Dwoje pracowników potwierdza anonimowe doniesienia, o których pisaliśmy wcześniej. Jedna z osób zdecydowała się wystąpić ze zmienionym głosem i ukrytym wizerunkiem, obawiając się konsekwencji. Burmistrz Tomasz Dąbrowski nie widzi jednak problemu i przekonuje, że w Urzędzie wszystko funkcjonuje prawidłowo.

ZOBACZ NAGRANIE VIDEO POD ARTYKUŁEM

Tematem problemów pracowników Urzędu Miejskiego, o których pisaliśmy kilkanaście dni temu, zainteresowała się TVP Warszawa. W „Telewizyjnym Kurierze Warszawskim” padają mocne słowa: „boję się pójść do pracy”, „boję się rozmawiać z kimkolwiek” „mobbing”. W materiale wypowiada się dwoje pracowników, którzy potwierdzają anonimowe doniesienia publikowane wcześniej przez ŁOMAINKI.INFO. Jedna z osób występuje ze zmienionym głosem i ukrytym wizerunkiem – jak podkreślono w materiale – z obawy przed konsekwencjami.

Burmistrz Tomasz Dąbrowski nie dostrzega problemu i przekonuje, że w Urzędzie wszystko funkcjonuje prawidłowo. – Z pracownikami Urzędu współpracuje nam się bardzo dobrze. Niech pan podejdzie do każdego z pracowników i zapyta, jak układa się współpraca – odpowiada burmistrz Dąbrowski. – To jest fikcja – dodaje.

W materiale TVP Warszawa wypowiada się również radna Rady Miejskiej Wanda Kuczera oraz radni Piotr Rusiecki i Cezary Astrau.

Jak się dowiedzieliśmy, temat problemów pracowników ma zostać poruszony także podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej, która – zgodnie z harmonogramem – odbędzie się 21 maja 2026 roku.

mm./red.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

  1. Beata

    Kto zna dąbrowskiego to na pewno sytuacją zdziwiony nie jest… A kto właśnie poznał to współczuję.

    12
    5
    Odpowiedz
  2. Kochamlomianki

    Tomaszu odejdź już, Łomianki zasługują na dobrego burmistrza.
    Twój czas minął…

    11
    5
    Odpowiedz
  3. Mieszkaniec

    To co tam się dzieje to jest jakaś masakra, a Dąbrowski nie widzi problemu? Czy ten człowiek w ogóle wie gdzie jest?
    Żadnych inwestycji, premie prawie dwa miliony, a teraz jeszcze pracownicy cierpią? Dalczego takie nieszczęście musiało spotkać Łomianki?

    A nam się wciska jakieś głupie filmy na instagramie. Pani Karolino czy Pani nie jest wstyd? Czy Pani się pod tym wszystkim podpisuje?

    12
    4
    Odpowiedz
  4. Popieram Pana Burmistrza

    Pracownicy popierają Pana Burmistrza Bogusława Białowąsa i Tomasza Dąbrowskiego. a to co się tu pokazuje to jest idea fiks .TVP w likiwdacji też mówi tak samo o Naszym Panu Prezydentu Karolu Nawrockim, Premierze Profesoru Przemysław Czarnek, i Naszym Panu Prezes Profesor Jarosław Kaczyński tak samo o całym Prawo i Sprawiedlowość TYLKO TVP REPUBLIKA !!!!!!!!

    4
    24
    Odpowiedz
    • Grażyna Domańska

      A poza rym wszyscy w domu zdrowi?

      2
      1
  5. Wyborca

    Jakie niskie kompetencje ma Pan Dąbrowski skoro zawsze sobie dobiera takich zastrępców. Kiedyś Pan Rusiecki teraz Pan Białowąs.

    Niestety Pan Dąbrowski nie ma żadnych predyspozycji żeby być Burmistrzem, To bardzo duży problem dla Łomianek.

    21
    5
    Odpowiedz
    • Kolega Tomka

      Przecież on od dawna nie podejmuje decyzji. Tak jak kiedyś prowadził go za rękę Rusiecki, który znał samorząd, ale nie umiał traktować ludzi, tak teraz Białowąs pociąga za wszystkie sznurki i podejmuje wszystkie decyzje. Dąbrowski nawet nie wie co się dzieje.

      2
      0
  6. Odwołać Burmistrza i Radnych. Ta kadencja to porażka

    Ta kadencja to porażka na każdym kroku. Burmistrz jest , ale tak jakby go nie było, bo jak nie wie co się dzieje w jego urzędzie to co wymagać żeby wiedział co się dzieje w Łomiankach i jakie sąpotrzby mieszkańców.
    Radni bezmyślnie podnoszę ręce i nie wypełniają swojej roli bo są zależni od Burmistrza
    Nawet proapaganda im nie wychodzi bo jest tak denna że każdy to widzi.
    Ale sami sobie tak wybraliśmy dwa lata temu.

    Czy jest możlliwość odwołania Burmistrza i Radnych? Od czego trzeba zacząć?

    11
    3
    Odpowiedz
  7. ...

    nie trzeba oglądać telewizji żeby wiedzieć co się dzieje w łomiankach. wystarczy posłuchać na bazarku lub u fryzjera

    6
    2
    Odpowiedz
  8. Z...

    To polityczna zagrywka przeciw Prawu i Sprawiedliwość i Panu Burmistrzowi Dąbrowskiemu tak samo jak przeciw Panu MInistrowie ZiobroTyle w temacie

    1
    4
    Odpowiedz
  9. Pawelek

    Ten łysy to zabronił mi przyjeżdżać na GPSZOK i był chamski pamiętam. A to związkowa G… A 🙂

    0
    0
    Odpowiedz
  10. czytelnik

    Odpowiedź Pana Burmistrza pełna buty i braku empatii. Taki człowiek nie powienien kierować ludźmi, a tym bardziej reprezentować mieszkańców.

    4
    1
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *