www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Budowa ruszy jak pozwoli pogoda…

Jak informuje UM Łomianki…
W czwartek, 21 stycznia Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski podpisał umowę z firmą NAFIBUD S.A. z Bielska Podlaskiego, która wybuduje 6-oddziałowe przedszkole w Dziekanowie Leśnym przy ul. Akinsa.

Umowa została zawarta w wyniku przeprowadzonego przetargu, w którym złożono 18 ofert. Najkorzystniejszą z nich przedstawiła firma z Bielska Podlaskiego. Wykonawca otrzyma 6.294.709,88 zł brutto.

Prace budowlane obejmować będą m.in.: roboty rozbiórkowe i ziemne, budowę obiektu wraz z wykończeniem pomieszczeń i infrastrukturą towarzyszącą oraz realizację placu zabaw. Budynek będzie składał się z dwóch segmentów: „A” – segment główny (przede wszystkim użytkowany przez placówkę przedszkolną) oraz „B” – segment żywieniowy, gdzie w przewadze będą znajdować się pomieszczenia zaplecza kuchennego oraz stołówki (dodatkowo wykorzystywany przez pobliską placówkę szkolną).

Roboty budowlane rozpoczną się, gdy pozwolą na to warunki atmosferyczne, a wykonawca zabezpieczy teren budowy. Zgodnie z zawartą umową planowany termin zakończenia przedsięwzięcia przypada na 30 października 2017 roku.

źródło, foto: UM Łomianki

Budowa ruszy jak pozwoli pogoda...

Budowa ruszy jak pozwoli pogoda...

Budowa ruszy jak pozwoli pogoda...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *