www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Jak informuje UM Łomianki…

[…]W poniedziałek, 21 marca w doszło do oficjalnego otwarcia Biura Poselskiego Anity Czerwińskiej i Biura Senatorskiego Jana Żaryna. Znajduje się ono na parterze ICDS w Łomiankach. W uroczystości wzięli udział m.in. Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski, Zastępca Burmistrza, Piotr Rusiecki, Sekretarz Gminy, Beata Duch-Kosiorek, Przewodniczący Rady Miejskiej, Tadeusz Krystecki wraz z radnymi oraz samorządowcy z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

– Nasze drzwi będą otwarte dla wszystkich, którzy chcą z nami współpracować. Jesteśmy do państwa dyspozycji – zapewniała Poseł na Sejm, Anita Czerwińska. Wspólnie z Senatorem RP, Janem Żarynem będzie przyjmować mieszkańców w Łomiankach.

– Kocham Polskę za to, że byli Łupaszka, Pilecki, Dmowski, Piłsudski, Prymas Wyszyński i Jan Paweł II. To moje postacie i jestem szczęśliwy, że pochodzę z tego samego plemienia. To jest tradycyjne rozumienie pojęcia patriotyzmu, w którym czuję się najlepiej. Z drugiej strony mamy też rozumienie polskości w sensie, że jesteśmy tu i teraz i nie mamy prawa przegapiać wyzwań, które może są dalsze i nie do końca je rozumiemy. Będziemy je rozpoznawać. Państwa problemy będą powodowały, że nasze głowy będą coraz mądrzejsze i będziemy potrafili uczyć się i reagować na wyzwania. Przede wszystkim będę chciał państwu i sobie pomóc, bo jesteśmy Polakami – mówił J. Żaryn.

Burmistrz Dąbrowski podziękował parlamentarzystom, że zdecydowali się wybrać Łomianki na swoje biuro. Zauważył, że jest to dla nas wielki honor i zaszczyt. Tym bardziej, że parlamentarzyści będą teraz bliżej mieszkańców.
Następnie burmistrz wręczył A. Czerwińskiej i J. Żarynowi kwiaty na przywitanie w nowym miejscu. Ponadto Dziekan Dekanatu Łomiankowskiego, Ks. Prałat Kazimierz Gers poświęcił wspólne biuro parlamentarzystów. […]

źródło, foto: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

Burmistrz kwiatami przywitał polityków PiS

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

17 komentarzy

 1. niezakodowany

  Brawo Panie Burmistrzu Tomaszu Dąbrowski wiemy że jest Pan całym Swoim Sercem zaangażowany po stronie Prawa i Sprawiedliwości. Takich ludzi nam w Łomiankach trzeba !!

  Sam Prezes Jarosław Kaczyński powiedział o Pani Poseł Anicie Czewińskiej „”Bez niej nie byłoby tu miesięcznic, nie byłoby pewnie i rocznic, a przecież podejmuje wiele innych działań. Pani Anito, z całego serca dziękuję – mówił na Krakowskim Przedmieściu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Adresatka podziękowań to Anita Czerwińska, szefowa warszawskich Klubów „Gazety Polskiej” .””

  Brawo dla Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego za wspieranie środowisk Smoleńskich i Radio Maryjnych . Czekamy na przyjazd Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego .

  Gorąco dopingujemy Pana Piotra Rusieckiego, aby jego plany związane z Parlamentem się powiodły! Panie Piotrze może Pan liczyć na wsparcie środowiska Radio Maryjnego

  0
  0
  Odpowiedz
 2. o żesz

  EGO Rusieckiego wkrótce przewyższy EGO Lecha Bolęsy 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 3. 2016

  Czy jest szansa aby Posłanka i Senator sciągęli do Łomianek film Smoleńsk? Jakiś specjalny pokaz pod patronatem Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego polączony ze spotkaniem z Ministrem Maciarewiczem?

  Oczywiście pokaz pod patronatem dopiero po tym jak film zostanie zatwierdzony przez Prezesa.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. paranoja

  Totalna paranoja!! A dlaczego nie ma tam Huberta Z? Dlaczego vice rusiecki jako bohater?

  0
  0
  Odpowiedz
 5. o żesz

  Ciotka Rusieckiego nieźle miesza tym starszym kobietom z Kółka Radio Maryjnego 😉
  Jest tam niezły pasztet.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Halnka

  Pan Burmistrz Piotr Rusiecki to wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty, bardzo kulturalny i zawsze chętny aby pomóc i wysłuchać potrzebujących. Zawsze znajduje na spotkanie z prawdziwymi i swoimi mieszkańcami. A przecież wiemy jak jest bardzo zapracowanym i ile ma zajęć.

  Pełen kultury Młody Człowiek, który wspiera wartości godne każdego patrioty i każdego kto popiera Prawo i Sprawiedliwość.

  Panie Burmistrzu Piotrze Rusiecki ma Pan poparcie wszystkich patriotów z Łomianek. Pana zasługi dla partii Prawo i Sprawiedliwość są nieocenione. Wiem, że nie jest Pan z tych którzy o tym głośno mówią, i się tym chwalą, ale My mieszkańcy to widzimy i mamy Nadziję że spełnią się Pana wszystkie marzenia.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. confused

  Czy PiS płaci za wynajmowanie sali w ICDS? Z tego co się orientuje to ICDS powinien służyć mieszkańcom a nie politykom i partiom zaprzyjaźnionym z burmistrzem Dąbrowskim.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. pytanie do p. Zadroznego

  Czy przypadkiem radny Hubert Zadozny nie jest reprezentantem Pisu? Dlaczego nie ma go tam razem z politykami jego partii? Czyżby burmistrz Dąbrowski i Rusiecki i cześć radnych burmistrza byli wyżej w hierarchii partyjnej?

  0
  0
  Odpowiedz
 9. pytanie do p. Zadroznego

  Na zdjęciach obok polityków Pis widać stowarzyszenie Dobro Wspólne oraz Łomianki Razem, burmistrza Dąbrowskiego i. Rusieckiego i radnych z ich komitetu. Ładny zestaw działaczy.

  Biuro ma być powiatowe wiec gdzie jest radny powiatowy Hubert Zadrożny z Pisu?

  0
  0
  Odpowiedz
 10. paranoja

  Coś mi się wydaje ze Pan Zadrożny przegrał z Dobrem Wspólnym:(( A szkoda. Nie potrafił skupić wokół siebie ludzi w Łomiankach. Został radnym powiatowym i na tym zakończył swoją aktywność partyjną w gminie.

  Panie Zadrożny, ilu sympatyków PIS w Łomiankach skupia Pan wokół siebie, oczywiście wykluczając członków Dobra wspólnego?

  Niech się Pan weźmie za pracę w Łomiankach, bardzo Panu kibicuję, i chyba wielu innych mieszkańców tez. A jeśli będzie Pan bierny, to Pan przegra z miernotą.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Pokan

  Burmistrz spotykał sie z posłami PO i PSL w poprzedniej kadencji teraz spotyka sie politykami PIS i najważniejsze, że jako bezpartyjny potrafi rozmawiać z wszystkimi.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. o żesz

  On jest tam, gdzie jest kasa.
  Kiedyś, gdy PO było na topie, biegał z nimi, trzymał się mankietu Pszczółkowskiego, obrażał Sokołowskiego z ogólnie rozumianej prawicy.
  Dzisiaj, gdy PIS jest na topie podczepił się do nich, bo teraz przy nich można zarobić.
  Człowiek w pełni obrotowy, obraca się tam, gdzie jest pieniądz.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Hubert_Zadrożny

  Proszę wybaczyć ,że przy Wielkiej Sobocie ,ale właśnie spotkał mnie znajomy i zapytał mnie dlaczego nie było mnie na otwarcia Biura Poselskiego i Senatorskiego PiS? Otóż drodzy Państwo ciężko jest walczyć z propagandą ,której uległ nawet Maciek zamieszczając zdjęcia z lomianki.pl. Oczywiście ,że byłem i nawet miałem krótkie wystąpienie. Niestety po raz kolejny zostałem „wykasowany” w stylu gazety wyborczej przez głównego propagandzistę. Zdjęcia są tak skadrowane ,że miejsce w którym stałem wraz z kołem PiS nie było jakby w ogóle fotografowane. Ciężko jest z tym walczyć podobnie jak taką samą sytuacją dotyczącą Liceum w Łomiankach.
  Odpowiadając któremuś rozmówcy myślę że koło PiS w Łomiankach jest liczniejsze niż wszystkie inne organizacje w Naszym Mieście a udział w nim członków Dobra Wspólnego jest symboliczne.
  Kolejnemu forumowiczowi pragnę odpowiedzieć ,że miernota zawsze zostanie miernotą a prawda zawsze w końcu zwycięży.
  Prowokatorom piszącym peany na cześć kogoś kto w swoich internetowych wpisach obrzucał błotem Prawo i Sprawiedliwość pragnę powiedzieć ,że poparcia partii którą reprezentuję nigdy nie uzyska, a miejsce w Parlamencie RP zostanie w sferze jego mrzonek.
  Przy okazji składam WSZYSTKIM Mieszkańcom Łomianek Zdrowych Wesołych Świąt, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał Państwa wszelkimi dobrami
  Hubert Zadrożny

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Aaaa...

  Gdyby na otwarciu było Lomianki info to nie byłoby manipulacji kadrowaniem zdjęć tak aby wyciąć pana Zadroznego. A jak rzetelny jest przekaz na lomianki.pl już się przekonaliśmy nie raz i nie dwa.
  Lomianki info nie uległo propagandzie tylko dowiedziałem się że niestety Lomianki info nie wszędzie jest wpuszczane z aparatem więc nie mamy rzetelnych relacji tylko jesteśmy skazani na propagandystów.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Kazik

  Słyszałem, że podobno Pan Rusiecki i Dobro Wspólne mają zakusy polityczne na kierownictwo koła PiS.
  Czy to prawda? Może i tak, bo kiedyś Pan Rusiecki wspierał Pana Pszczółkowskiego i PO jak PO było na topie, to teraz z PiS mu po drodze, bo PiS na topie.
  Teraz Pan Rusiecki pracuje dla Pana Dąbrowskiego, który przecież kandydował z listy PiS, więc też pewnie nie jest to bez znaczenia.

  To że kierownictwo łomiankowksiego PiSu czyli Pan Zadrożny został pominięty i wykadrowany daje do myślenia.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. 3100 cherry

  Dla mnie jest ważne, że Burmistrz Tomasz Dąbrowski zaprosił Panią Posłankę Czerwińską, która tak pięknie walczyła o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu.
  Pani Czerwińska blisko współpracuje z Ojcem Dyrektorem Tadeuszem Rydzykiem z Radyjem Maryja i Telewizją Trwam i Gazetą Polską oby teraz udało się zroganizować w Centrum Kultury u Pana Manasterskiego kolejne spotkania Smoleńskie a może i nawet zaprosić Ojca Dyrektora i Prezesa Jaroslawa Kaczyńskiego.

  Tak jak Burmistrz Dąbrowski zapowiadał zmienia Łomianki na lepsze, tak jak Prezes Kaczyński zmienia Polskę na lepsze.

  Świadczy o tym wspaniałe wystąpienie Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego w Prawdziwie Polskiej Telewizji Gazety Polskiej. http://vod.gazetapolska.pl/12635-anita-czerwinska-tomasz-dabrowski-lomianki-gotowe-na-500-plus

  0
  0
  Odpowiedz
 17. ...

  nieźle

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *