www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Burmistrz odznaczył wybranych

16 kwietnia, w Domu Kultury odbyła się uroczysta gala, na której burmistrz wręczył nagrody Przyjaciołom Łomianek.

Cytując za stroną Urzędu Miejskiego: Wczorajsza gala była podsumowaniem wspólnej pracy wielu osób w 2014 roku na rzecz mieszkańców gm. Łomianki. Byli na niej obecni m.in. Burmistrz Łomianek Tomasz Dąbrowski, Przewodniczący Rady Miejskiej, Tadeusz Krystecki, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Jan Żychliński.

Statuetki, przedstawiające konia, nawiązują, jak podaje strona Urzędu, do “Bitwy pod Łomiankami” i mają symbolizować nieposkromioną wolność, pokonywanie licznych przeszkód oraz spełnienie życzeń.Burmistrz wręczył je m.in. kombatantom, społecznikom, przedsiębiorcom, strażakom oraz znawcom kultury i historii.
Z opublikowanych zdjęć wynika, że statuetki konia otrzymała spora reprezentacja Komitetu Wyborczego Tomasza Dąbrowskiego – osoby politycznie zaangażowane w ostatnią kampanię wyborczą.

foto UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

Burmistrz odznaczył wybranych

Burmistrz odznaczył wybranych

Burmistrz odznaczył wybranych

Burmistrz odznaczył wybranych

Burmistrz odznaczył wybranych

Burmistrz odznaczył wybranych

Burmistrz odznaczył wybranych

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

17 komentarzy

 1. Klacz

  Podsumowując w skrócie. Jak jest koń, każdy widzi 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Gratulacje

  Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym. Towarzystwo zacne. Zwłaszcza ci dwaj panowie:
  https://vimeo.com/94587798

  Serdecznie gratuluję burmistrzowi Dąbrowskiemu takich wspaniałych przyjaciół, jak również docenienie wartości i zachowań, które reprezentują wyżej wspomnieni dwaj panowie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Zupełnie mnie nie dziwią wyróżnienia dla panów Szczescika i Kostrzewskiego. Zaangażowanie w popieranie burmistrza Dąbrowskiego zostało doceniona.
  Wybór pokazuje wprost, że burmistrz Dąbrowski popiera standardy reprezentowane przez obu panów.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. ukleik

  Brawo Andrzeju, brawo Heniu!!!! Nie przejmujcie się palantami co mówią o Was, ze niby jesteście zadymiarzami i że niby brak wam kultury. Nie ma się czym przejmować trzeba dalej robić to co trzeba robić. Nie przejmujcie się tymi lemingami z górki kiełbasianej. HE HE HE HE HE

  Każdy kto stoi po stronie Naszego Pana Burmiattzza Tomasza Dąbrowskiego zasługuje na nagrody i posady.

  Burmistrz realizuje swoje Obietnica Wyborcze.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. lokoip

  Wspaniały gest naszego Burmistrza. Dziekujemy CI Panie Burmistrzu TOMASZU DĄBROWSKI za nagrody. To są wspaniałe nagrody i wspaniała uroczyśtość. Dopiero Burmistrz Tomasz Dąbrowski docenia swoich mieszkańców.

  Każdy kto nie dostał nagrody to niech się zastanawi s kim wcześniej trzymał i kogo popierał. A nie teraz ujadacie z zazdrości.
  A jak się komuś nadal nie podoba to niech wypier@#^%$^ Droga wolna można się wyprowadzić z Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. A:)

  Mam dwa pytania
  1 – Co symbolizuje, statuetka konia bo w Bitwie pod Łomiankami brali udział nie tylko Ułani Jazłowieccy ,w zeszłym roku były szabelki teraz konie co będzie za rok ?
  2 – kto przyznaje te nagrody i gdzie można znaleźć listę osób nagrodzonych, płacę tu podatki więc chcę wiedzieć na co idą moje pieniądze

  0
  0
  Odpowiedz
 7. A:)

  Z innej „beczki” na stronie gminnej pojawiła się dziś informacja zachęcająca ludzi do przyłączania się do kanalizacji podobno to same oszczędności zapomniano jednak napisać ile to kosztuje ( przyłącze)
  Znowu mam pytanie ” Czy to dlatego (duża ilość przyłączy?)od tygodnia oczyszczalnia ścieków na Brukowej pracuje na 30 % swoich możliwości co będzie jak przyłączy się więcej mieszkańców czy zacznie się wszystko cofać studzienkami i będziemy miastem nie tylko marketów ale i nieustającego smrodu.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. ta

  To nie jest burmistrz gminy Łomianki,to tylko burmistrz grupy osób,która go wybrała.
  Nagrody otrzymali ludzie ,którzy namawiali do głosowania na obecnego burmistrza.Nie ma to nic wspólnego z działalnością dla mieszkańców.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Kuka

  Namawiali do głosowania na burmistrza Dąbrowskiego, który jest przecież jedynie słusznym dobrem objawionym 🙂
  Cała reszta to ta okropna opozycja.
  Więc nagrody się należą, że ho ho!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. ananke

  Do #A:) IP: 212.91.22.*
  Urząd twierdzi że lista osób nagrodzonych zarówno w tej, jak i poprzedniej uroczystości, podlega ochronie danych osobowych.
  To nie jest żart, ale fakt.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. A:)

  To jakaś farsa . Od kiedy listy nagrodzonych czy wyróżnionych są objęte ochroną danych osobowych nikt nie mówi o podawaniu adresów, czy numeru pesel. Każda nagroda jest przyznawana na podstawie jakiegoś regulaminu . Oj chyba wybiorę się na najbliższą sesję chcę to usłyszeć osobiście od włodarzy .To nie jest prywatny folwark ani teatr tylko gmina a nagrody przyznawane są z podatków mieszkańców więc mają prawo wiedzieć kto i na jakiej podstawie zostaje nagrodzony. Co innego gdyby to była nagroda Burmistrza przyznawana przez Niego i za Jego pieniądze ale nagroda to Przyjaciel Łomianek. Jeżeli jest fotorelacja to nie jest to takie chronione. SKANDAL, SKANDAL I JESZCZE RAZ SKANDAL

  0
  0
  Odpowiedz
 12. kot w worku

  #ananke czy naprawdę urząd tak twierdzi? Trudno uwierzyć. Ciekawe jak zareagowałby świat, gdyby kapituła noblowska wydała komunikat, że nagrody Nobla zostały przyznane, ale z powodu ochrony danych osobowych nie zostaną upublicznione… Dodam tylko, że absolutnie nie porównuję obu nagród. Wydaje mi się tylko, że takie stwierdzenie urzędu jest niemożliwe.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. A:)

  do kot w worku
  Mi też wydaje się to niemożliwe ale fakt faktem listy nagrodzonych czy wyróżnionych ( jak zawał tak zwał ) nie ma

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Laboratorium Lomianki

  Dobry wieczór Państwu.
  Ciekawostka trzeba powiedzieć. Odsyłamy do naszego tekstu pt. Pozdrowienia od Kalego
  http://www.lomianki.info/moje_lomianki.php?nr=272
  Widać Kali się zdenerwował i za karę rozum odebrał swym białym potomkom.
  Laboratorium nie prowadzi terapii, tylko obserwuje zachowania w celach badawczych. Zapraszamy do współpracy chętnych wolontariuszy, praca na dystans – paranoja jest zaraźliwa.
  Pozdrowienia, Laboratorium Łomianki.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. kosmita

  Potwierdzam na zdjęciach są poplecznicy T.D.Łysy z dąbrowy, p. Haneczka, naczelna czerwonej szmaty i inni których znam tylko z widzenia jak latają za TD.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Mikołaj

  Ochrona danych osobowych? Żart? Przecież nagroda jest z moich podatków, bo przecież nie z prywatnej kieszeni Dąbrowskiego, więc mam prawo wiedziec kto i dlaczego ją dostał.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. ananke

  Dysponuję kopią odpowiedzi z Urzędu Miejskiego na zapytanie o ujawnienie listy nagrodzonych. Cytuję: „W związku z art.13 ust.2 ww ustawy oraz koniecznością podjęcia dodatkowych czynności o skomplikowanym charakterze, tj. m.in. uzyskania zgody od kilkudziesięciu osób, ze względu na ich prawo do prywatności… niemożliwe jest udzielenie żądanych informacji określonych w art.13 ust.1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej…

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *