www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Burmistrzowie prawdziwi gospodarze

Ostatnio wiele osób w Łomiankach naśmiewa się ze zdjęć, na których występują nasi Burmistrzowie Piotr Rusiecki i Tomasz Dąbrowski.
A mi i spotkani przez mnie znajomi uważają, że szydercze głosy są niewłaściwe.

Planuję tu pokazywać dowody na to jak nasz Burmistrz potrafi po gospodarsku zajmować się Łomiankami.

Burmistrzowie prawdziwi gospodarze

Burmistrzowie prawdziwi gospodarze

Burmistrzowie prawdziwi gospodarze

Burmistrzowie prawdziwi gospodarze

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. lewicarazem

  Ja uważam podobnie. Obecny burmistrz Dąbrowski przynajmniej spotyka się z przedsiębiorcami z Łomianek. Poprzedni z partii PO nazywał Łomiankowskie firmy „firma krzak””.”

  0
  0
  Odpowiedz
 2. syst

  Burmistrz bardzo ładnie się prezentuje podczas wizyt gospodarskich. Najbardziej atrakcyjnie wygląda przy świniaku. Twarzowe ujęcie. Kolorystycznie niebywale udane.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Handlowiec

  Dla mnie jest to jednoznaczna krypto reklama i tyle. Takiego rodzaju sklepów, wytwórni jest wiele. Tam dzielą tusze ptactwa ówdzie prosiaka. Ten robi chlebki a ów piecze ciastka. Pod kasztanem, jest tuż obok tiramisu, a dalej w wszystkie strony wiele podobnych, o lepszych i gorszych wyrobach. Akurat pod kasztanem zasługuje najwyżej na 3-.
  Wybieranie bez żadnego uzasadnienia przez burmistrza danego zakładu i w oczywisty sposób jego promowanie bez uszanowania zasad konkurencji dla innych to oczywiste nadużycie władzy!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. mieszko mieszka

  Ja to się dziwię, że przedsiębiorca, taki czy owaki, daje się robi za tło w rozpoczętej kampanii . Ale to może tylko mylne wrażenie. Może jedna i druga strona czerpie z takich sesji zdjęciowych korzyści.
  Tak czy inaczej mi się to kojarzy z wizytami pierwszego sekretarza i pewnie cześć społeczeństwa łyknie ten haczyk. Wolna wola.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. wiesław

  He, he. Zabawne, folklorem I pegieerem lekko zalatuje. Ale to dobrze – taki jak rozumiem element humorystyczny 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Olek

  Burmistrzowie to naprawdę bardzo dobrzy gospodarze.Będę na nich głosował.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Akos

  Ja pierdykam KOMUNA wróciła 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 8. haha

  no to przynajmniej wiem gdzie NIE kupować

  NIEDZWIEDZIA przysługa jak nic:P

  0
  0
  Odpowiedz
 9. adsfas

  Co się wam pierdolemingi Nasz Burmistrz nie podoba. Nabijacie się. Odwiedzić nie może swoich ludzi? Mamy Najlepszego Gospodarza a jak się nie podoba to kubeł.

  Zazdrość was ogarnia, że nie możecie swoich pysków oglądać w Gazecie Łomiankowskiej. Zgłoście się już do tego info i tam się pokazujcie. Albo od razu do Tuska i Putina lećcie. No już, na kopach, nikt was tu nie chce.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Aśka

  Gazetka lomianki info i ta cała stronka to zwykli opluwacze ja lomianki info wrzucam do czerwonego wora na makulaturę.Idzcie na sesję to zobaczycie co radni wyrabiają -PARODIA

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Wiesław

  Asiu, ale dlaczego piszesz, że opluwacze. Przecież powyższe zdjęcia były na stronie Burmistrza – więc idąc Twoim tropem to Burmistrz sam siebie opluwa? 🙂
  Mam dla Ciebie też radę na przyszłość. Asiu – jak nie ma nic mądrego do napisanie, to nie pisz nic. Nikt się wtedy nie dowie o Twoich ułomnościach.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Do Asi

  Asia nie potrafi zrozumieć, że każdy może mieć swoje, własne, niezależne zdanie.
  Uważa zapewne, że każdy myśli jej spiskowymi kategoriami, a opinie, których nie zatwierdził komitet ds. propagandy nie powinna zobaczyć światła dziennego 🙂

  Czy też uważa, że Piotr Rusiecki, Tomasz Dąbrowski, którego wypowiedzi są na jedynym wolnym w Łomiankach portalu internetowym, też są opluwaczami?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *