www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Cheap Tabacco – rock, blues, funky…

Zespół Cheap Tobacco został założony w Krakowie w czerwcu 2010r., pół roku później wykrystalizował się jego obecny skład: Natalia Kwiatkowska (wokal), Robert Kapkowski (gitara elektryczna), Mikołaj Spendel (gitara basowa), Adam Partyka (perkusja).

Pierwszy ważny występ zespołu odbył się podczas koncertu charytatywnego „Stypendium Bluesroads” pod patronatem Festiwalu Bluesroads w Krakowie. Ich muzyka to mieszanka stylów, nieustanne poszukiwanie swojego własnego brzmienia. Potrafią wzruszyć, nakłonić do refleksji oraz porwać do szaleńczego, transowego tańca. Muzyka, jaką wykonuje zespół nie jest łatwa do zdefiniowania.. to fuzja rocka, emocji bluesowych, funky i… jeszcze coś.

Cheap Tabacco to laureaci wielu nagród, wspópracowali także z różnymi znanymi artystami między innymi z Jackiem Korohodą, Jarkiem Śmietaną i Billym Nealem. Od Kwietnia 2011 zespół zagrał już ponad 100 koncertów w tym na festiwalach Solo życia w Lublinie, Bluesonaliach w Koninie, na Suwałki Blues, Gdynia Blues, Był Sobie Blues w Tarnowie, Festiwalu Ryśka Riedla w Chorzowie czy Bluesroads w Krakowie.

http://cheaptobacco.pl/pl/bio/

Lemon Tree, 10 lipca 2014, Wejście 15pln

Cheap Tabacco - rock, blues, funky...

Cheap Tabacco - rock, blues, funky...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *