www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Chillin’ Fish & Salad

Dnia 25.05.2006 r. na portalu Gazeta.pl ukazał się artykuł Magdaleny Dubrowskiej na temat „Chillin’ Fish & Salad”” – nowego pomysłu Pawła Kołodzieja i Michała Paciorkowskiego…

„”Właściciele „”Chillin’ Fish & Salad”” Paweł Kołodziej i Michał Paciorkowski otworzyli bistro, bo lubią wymyślać nowe przepisy, a co więcej, świetnie radzą sobie z ich realizacją. W Chillin’ gotują sami.

– Od podstaw, bez półproduktów – podkreślają. Każdego ranka sami wypiekają świeże croissanty (2 zł), do nich zaś polecają kawę zamawianą w prywatnej palarni. Na francuskie śniadanie do bistro można wybrać się już o 8 rano.

– Wszyscy ciągle się gdzieś spieszą i niekiedy nie mają czasu czekać 20 minut w restauracji. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów – tłumaczy Paweł Kołodziej. Lecz mimo że na jedzenie długo czekać nie trzeba, w bistro można też konsumować bez pośpiechu w miłym, eleganckim wnętrzu, którego ściany uatrakcyjnia wystawa zdjęć zrobionych polaroidem przez fotografa Grzegorza Stykowskiego. Zamiast karty dań na czarnej tablicy nad barem kolorowe, fikuśne menu pisane kredą. Łatwo się ściera, a to ważne, kiedy codziennie dla gości przygotowuje się coś innego. Dziennie ponad 20 dań, zwłaszcza, jak wskazuje nazwa lokalu, ryb i sałat. […]

[…] Chillin’ Fish & Salad, Łomianki, ul. Warszawska 133, tel. 0 22 751 46 00, czynny codziennie w godz. 8-23 (w niedziele od g. 10). Przykładowe ceny: espresso – 5 zł, latte – 8 zł, herbata – 4 zł, napoje gazowane – 5 zł, soki – 4 zł, ziemniaczki z warzywami z pieca – 6 zł, grillowane kanapki i ciabaty (np. z szynką i mozzarellą) – 8 zł, zupa włoska z pomidorów z ricottą i parmezanem – 8 zł, polędwiczki w sosie serowo-czosnkowym – 16 zł. Można płacić kartą.””

Czytaj całość na www.gazeta.pl

źródło: www.gazeta.pl

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *