www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Choinkę oddaj do GPSZOK

W związku z licznymi pytaniami przysyłanymi do redakcji LOMIANKI.INFO informujemy, że poświąteczne choinki – jako tzw. odpad zielony – każdy mieszkaniec Łomianek może bezpłatnie oddać do Gminnego Punktu Odbioru Odpadów Komunalnych. Można też tam oddać sztuczne choinki (jako odpad tzw. gabarytowy) jeżeli ktoś akurat taką posiada na „zbyciu””.

GPSZOK mieści się na ul. Brukowej w Burakowie – przy oczyszczalni ścieków i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 a w soboty w godzinach 10.00-14.00. ”


Załączone dokumenty:
Regulamin GPSZOK.pdf

 

Choinkę oddaj do GPSZOK

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. Karol

  Ja planuję w najbliższą sobotę naszą choinkę zmielić w maszynce do mielenia, takiej ogrodowej. Wióry wysypać pod iglaki. Polecam.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. obok tematu

  Czy w gpszok na Brukowej przyjmują styropian w małych ilościach?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Kazik

  Jak masz mało tego styropianu to zapakuj do nieposegregowanych i po problemie. No a jak masz bardzo dużo po budowie no to chyba tylko kontener na zamówienie, albo po „gospodarsku” na raty 🙂
  Dla pewności podjedź na Brukową i zapytaj.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Lulu

  #Karol dobrze, że pytasz. Ten kto nie pytał, paskuda jakaś, po prostu zostawił worek styropianu na łące koło Wilczeńca 🙁 Jakby do GPSZOKu miał tak daleko!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Janusz

  Dzięki za informacje. Nie podejrzewałem, że choinkę można zostawić na tym składowisku, a tu proszę info w „info” jak na zawołanie 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 6. xyx

  w poprzednich latach pory choinki odbierała firma od śmieci. Teraz mam zrobić sobie śmieciowóz z prywatnego auta i wybierać igły do czerwca. Słabo.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Alee

  Zgadzam się z poprzednikiem. A jak ktoś nie ma samochodu, to co? Rowerem

  0
  0
  Odpowiedz
 8. EcoOko

  Najlepiej świąteczną choinkę odstawić w suche miejsce i na wiosnę wykorzystać, tak jak wykorzystuje się większość odpadów zielonych w ogrodzie.
  Nie ma sensu jej odwozić na śmietnik. Chyba, że ktoś nie ma ogródka, to wtedy faktycznie jest problem. Ale zawsze przecież mamy znajomych, którzy zapewne chętnie przyjmą.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *