www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Co z opaskami przy Kolejowej?

Jak informuje rzecznik UM Łomianki…
3 marca 2009 odbyło się spotkanie z udziałem burmistrza Łomianek oraz przedstawicieli GDDKiA (po wizji lokalnej), ustalono spójną organizację ruchu na opaskach po obu stronach Kolejowej, polegającą na wprowadzeniu skrzyżowań równorzędnych i ustawieniu oznakowania pionowego. Będzie to również strefa ograniczonej prędkości. Dotyczy dróg opaskowych na wysokości od ul. Brukowej do ul. Poziomkowej oraz dróg gminnych bezpośrednio sąsiadujących z opaską.
Uzgodniono, że GDDKiA wykona również projekt organizacji ruchu na opasce, natomiast gmina Łomianki postawi znaki drogowe na drogach gminnych sąsiadujących z opaską.
Wiadomo już, że oświetlenie opaski przy os. Bajkowym możliwe będzie w przypadku przebudowy drogi S-7. W związku z tym gmina podejmie starania samodzielnego montażu oświetlenia na najbardziej niebezpiecznych odcinkach dróg opaskowych.
Nie przewiduje się także dalszych zmian na skrzyżowaniu ul. Brukowa – ul. Kolejowa z uwagi na to, że na październik br. wyznaczony jest termin zakończenia budowy węzła na tym skrzyżowaniu.

źródło: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *