www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Coroczne integracyjne mikołajki

Już po raz dziewiąty w Domu Kultury w Łomiankach odbyło się Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe. Impreza zgromadziła niepełnosprawne dzieci i ich opiekunów oraz uczniów szkół łomiankowskich.

Spotkanie trwało dwa dni – 9 i 10 grudnia 2006 r. Atrakcją sobotnich mikołajek był występ Łomianeczek – zespołu tanecznego z Domu Kultury. W niedzielę wystąpili niezwykli tancerze – dzieci z zespołem Downa. Obie grupy taneczne ćwiczą pod kierunkiem Ewy Stanisławskiej. Zabawa była dynamicznie prowadzona przez artystę Teatru Wielkiego Tadeusza Kozłowskiego, któremu pomagało 10 wolontariuszy z łomiankowskiego Gimnazjum nr 1.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały paczki, które wręczali burmistrz Wiesław Pszczółkowski i Przewodniczący Rady Miasta Marek Zielski. Na spotkanie przybyli również: wiceprzewodnicząca Rady Miasta Ewa Sidorzak, zastępca burmistrza Wojciech Tarnawski, radni Piotr Rusiecki i Marian Leszczyński oraz Jolanta Zneykus – żona inicjatora integracyjnych mikołajek Arkadiusza Zneykusa. Organizatorami spotkania był samorząd osiedla Łomianki Stare oraz łomiankowski Dom Kultury.
Organizatorzy dziękują za współpracę i zaangażowanie przewodniczącej Rady Osiedla Łomianki Stare Magdalenie Wójcickiej.

źródło: Dom Kultury w Łomiankach – www.lomianki.art.pl
redakcja@lomianki.info

Coroczne integracyjne mikołajki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *