www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Cropp Wake Cup 2014 i Donguralesku

W niedzielę 17.08.2014 r. w Łomiankach przy Jeziorze Dziekanowskim – w WakePark Łomianki – odbędzie się finałowa edycja Cropp Wake Cup 2014 – zmagań najlepszych wakeboardzistów w Polsce. Będzie można zobaczyć efektowne skoki na desce z obrotami 3-4 metry nad wodą. Dla publiki nie mniej interesujące są upadki po nieudanych próbach skoków 🙂
Zapowiedzieli się czołowi zawodnicy z całej Polski: Warszawy,Poznania, Łodzi, Wrocławia, Lublina, Margonina oraz Szczecina.

Zawody rozpoczną się 10.00 rano, a od 15.00 do 17.00 rozegrane zostaną finały.

UWAGA! Koncert Donguralesku odwołany!!!

Na scenie muzycznej Donguralesku – Piotr Górny pojawił się w roku 1995, jest członkiem wielu formacji hip-hopowych (Killaz Group, K.A.S.T.A, PDG Kartel), wydał również trzy solowe albumy, ostatni z nich „EL POLAKO”, osiągnął sprzedaż sięgającą 15 tysięcy egzemplarzy, płyta promowana była przez ogromną trasę koncertową, która odwiedziła blisko 100 miast w całej Polsce!.

O jego bardzo mocnej pozycji na rodzimej scenie świadczyć może nie tylko niezliczona ilość zagranych koncertów, ale również kooperacje artystyczne w jakich brał udział- do dnia dzisiejszego donGURALesko nagrał utwory z wykonawcami takimi jak: Tede, OSTR, Peja, Sokół (WWO), Fokus (Paktofonika) czy też Kasia Klich. To właśnie Piotra Górnego poproszono o występ na warszawskim Torwarze, przed 50 Cent’em, licząc na jego ogromne doświadczenie, zdobyte podczas tras koncertowych w Niemczech, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

Impreza dofinansowana ze środków Gminy Łomianki.

Cropp Wake Cup 2014 i Donguralesku

Cropp Wake Cup 2014 i Donguralesku

Cropp Wake Cup 2014 i Donguralesku

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. Anonim

  Fajnie, dzieci odwiedzające stronę nauczą się nowego słownictwa…
  Brawo łomianki.info!!!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *