www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Cyrk Korona – rozdajemy darmowe bilety!

Już 29 marca 2016 o godzinie 17:30 przy ulicy Wiślanej (okolice Orlika) Cyrk Korona wystawi swoje najnowsze przedstawienie pt. Odwiedziny u rodziny.

Jak informują organizatorzy…
Nazwa programu „Odwiedziny u rodziny” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Anglii, Czech,Brazylii, Hiszpanii, Kuby, Francji, Włoch oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Publiczność na scenie „Cyrku Korona” będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: Szalony linoskoczek z Kuby, Błyskawiczna Żonglerka, Gimnastyka na Sztrabatach, Groteska Akrobatyczna…

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt: fruwające nad publicznością papugi, wielbłądy, konie arabskie, zebry afrykańskie, lamy, dromadery, kucyki szetlandzkie, byk szkocki oraz kozy, gęsi, psy, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

Warto wiedzieć: Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym Cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie „Cyrku Korona” gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota „Doda” Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz a także Ewelina Lisowska Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – „ECA”, którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

Bilety na spektakl będzie można kupić w dniu przedstawienia 29 marca 2016 o godzinie 17:30 w kasie Cyrku.


Aby otrzymać jeden z czterech DARMOWYCH BILETÓW
(osoba dorosła + dziecko do lat trzech)
należy wysłać maila na adres redakcja@lomianki.info
podając imię i nazwisko w temacie CYRK KORONA

Wejściówek szukaj też na Facebook/lomianki.info

Decyduje kolejność zgłoszeń!

UWAGA!!! Wszystkie bilety już rozdane 🙁


Cyrk Korona - rozdajemy darmowe bilety!

Cyrk Korona - rozdajemy darmowe bilety!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *