www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

#czarnyprotest

W całym kraju trwają protesty przeciwników zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji. W Łomiankach też część kobiet wzięła urlopy i nie przyszła do pracy lub zamknęła swoje firmy.

„Główna” demonstracja obędzie się dziś między godziną 15.30 a 18.00 na Planu Zamkowym w Warszawie.

#czarnyprotest

#czarnyprotest

#czarnyprotest

#czarnyprotest

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

9 komentarzy

 1. Aśka

  Brawo HAPPYLAND!

  Musimy razem pokazać co myślimy o zmianach które godzą w naszą wolność! Nie możemy się dać zastraszyć fanatykom, którz za wszelką cenę chcą swoją ideologię wepchnąć do naszych domów i rodzin.
  Każdy powinien mieć wolną wolę.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Kaja

  Widzimy się o 15.30 na Placu Zamkowym. Dziewczyny damy radę!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. zwykła kobieta

  Popieram , całym sercem!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Monika

  Dlaczego grupka facetów-polityków ma decydować o naszych ciałach? Kobiety nie możemy się dać zniewolić, nie dajmy sobą pomiatać.

  Czy jest szansa aby zorganizować taki protest w Łomiankach? Bo słyszałam, że niektóre kobiety mają problemy z wzięciem dnia wolnego 🙁

  ps. szacunek dla Hapylandu!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. STOP ABORCJI!

  JESZCZE BRAKOWAŁA WASZYCH PROTESTÓ W ŁOMIANAKCH. PRECZ Z TĄD !!!!!!!!!

  OBY BURMISTRZ NIE DAŁ ZEZWOLENIA NA JAKIEŚ PROTESTY W NASZYCH ŁOMIANKACH I NIECH WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE W STOSUNKU DO OSÓB KTÓRE DZIŚ , JEŻELI KTÓRAŚ SIĘ ODWAŻYŁA , NIE BYŁY W PRACY W URZĘDZIE !!!!!!

  PANIE BURMISTRZU TOMASZU DĄBROWSKI NIECH PAN DALEJ I CORAZ BARDZIEJ BRONI , TAK JAK PAN OBIECYWAŁ , NASZEJ KULTURY I NASZYCH WARTOŚCI.
  RAZEM Z POSŁANKĄ Z PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI I PANA PRZYJACIÓŁKĄ PANIĄ ANITĄ CZERWIŃSKĄ OBRONICIE NASZE DOBRO WSPOŁNE , NASZE ŁOMIANKI!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 6. okoiljk

  he he he he grupka opozycyjnych femistek wcześniej protestowała przeciw Stadionowi i przeciw Bitwie , a teraz nie chce im się chodzić do pracy

  Dzięki Naszemu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu Łomianki się zmieniają jak nigdy dotąd na lepsze, a tyś. i miliony złotych są inwestowane w infrastrukturę oświatę, ścieżki rowerowe i prawdziwą kulturę w Centrum Kultury.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Panie R czyli okolojik toż to retoryka z pogranicza białoruskiej lub sowieckiej propagandy i koreańskiego uwielbienia umiłowanego władcy.
  Jesteś Pan w tym dobry! Gratulacje, jakbym czytał gazłom.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. feministka

  To już nie tylko „opozycja” boli nasze lokalne Słońce… Bolą go „opozycyjne feministki”! 😀

  #okoiljku, #zwykły obywatelu czy inne podobne – nieszczęśliwy mężczyzno, mizoginie, koleżko, który nawet nie wiesz co znaczy inteligencja emocjonalna, a słowo „empatia” może ci się jedynie z empikiem kojarzyć, zajmij się wreszcie swoją maczugą i przestań się przyczepiać do wszystkiego, co ci obce.

  A swoje fobie lecz na kozetce u specjalisty, a nie podczas sesji, w GazŁomie czy na fb. Musisz chyba prowadzić smutne życie, skoro tak cię uwiera garstka kobiet w naszej wsi mająca własne zdanie.

  Pograj w gałę, pobiegaj, popływaj, pojeździj na skateparku. I znajdź wroga o twoich gabarytach, a nie za słabszych się zabrałeś i zza węgła do nich z procy strzelasz.

  No chyba że jesteś nimi zafascynowany, ale się ich po prostu boisz i dlatego nimi jawnie pogardzasz. To tu cię pocieszę – to się da wyleczyć. Bez szkody dla ciebie. Serio. Odwagi więc przy wykręcaniu numeru do speca od fobii. Dasz radę.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. GaS

  W tym temacie ujawniają się jednak dwie persony, ale ogólnie to R.
  #Feministka – osobiście dziękuję za cyt: „… zza węgła do nich z procy strzelasz.”
  Małe człowieki, doznały świadomości władzy i się nią trochę bardzo zachłysnęły jakby…?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *