Czas na rozpoczęcie nauki w Edukatorze
Za nami pierwszy semestr działalności bezpłatnych zaocznych szkół dla dorosłych „Edukator” w Łomiankach – Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Policealnej Szkoły Zawodowej. To był udany czas, co cieszy i stwarza perspektywy na szybki, dynamiczny rozwój w przyszłości. Mamy już grono zadowolonych słuchaczy, współpracujemy z bardzo dobrymi nauczycielami, a to jest podstawą tego, by nauka była przyjemnością a nie tylko obowiązkiem.
Kończąc liceum absolwent uzyskuje wykształcenie średnie oraz ma możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego, który odbywa się w szkole. Jest to również przepustka do kontynuowania nauki na wyższych uczelniach lub w szkołach policealnych. Edukacja w Policealnej Szkole Zawodowej „Edukator” kończy się państwowym egzaminem zawodowym, organizowanym przez OKE. Absolwent uzyskuje tytuł (np. technika administracji, BHP, rachunkowości, usług kosmetycznych, opiekuna medycznego).
Chcemy zachęcić jak najwięcej osób do podniesienia kwalifikacji. Model kształcenia zaocznego daje takie możliwości osobom pracującym, mającym własne rodziny, czy takim, które nie mogą poświęcić 5 dni w tygodniu na naukę w szkole. Rozumiemy brak czasu i staramy się pomóc poprzez organizowanie konsultacji indywidualnych, umożliwienie kontaktów mailowych z nauczycielem jak również przekazywania niezbędnych materiałów w „strefie słuchacza”.
A dlaczego właśnie Edukator?
„Edukator” to ogólnopolska sieć szkół. Posiadamy już 20 oddziałów i planowane jest otwieranie nowych. Wymieniamy się doświadczeniami i pomysłami.
I to wszystko bezpłatnie?
Tak, całkowicie bezpłatnie. Mamy uprawnienia szkół publicznych, więc nasi słuchacze za naukę nie płacą. Otrzymują legitymacje i potrzebne zaświadczenia. Wszystkie dokumenty wystawiane są na drukach zatwierdzonych przez MEN.
Staramy się być nowocześni i w przyjazny sposób podchodzić do wszystkich zainteresowanych. Dlatego warto do nas dołączyć. Wkrótce wprowadzimy ofertę pozaszkolną w zakresie kursów, na którą przygotujemy specjalne rabaty dla słuchaczy. Wszystkie te informacje zamieszczamy na bieżąco na naszej stronie internetowej www.lomianki.ckeduaktor.pl
W dzisiejszych czasach bezrobocia i kryzysowej sytuacji w gospodarce stałe podnoszenie kwalifikacji jest niezmiernie ważne, w „Edukatorze” to tylko 2 weekendy w miesiącu, a nowy zawód może okazać się bezcenny.
Można zapisać się online
www.lomianki.ckedukator.pl
tel. 500 668 203
lomianki@ckedukator.pl
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
13 komentarzy
Wyślij komentarz
Finał budowy żłobka w sołectwie Sadowa. Ruszyła rekrutacja dla dzieci z gminy Łomianki
Gmina Łomianki przygotowuje się do uruchomienia pierwszego publicznego żłobka. Placówka w sołectwie Sadowa,...
II Międzyszkolna Olimpiada Sportowa zgromadziła uczniów z całej gminy Łomianki
29 maja w Szkole Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym odbyła się II Międzyszkolna Olimpiada...
Mieszkańcy Łomianek Chopina rozpoczęli sezon sąsiedzkich spotkań
30 maja 2026 roku na skwerze przy ul. Chopina odbyło się grill mieszkańców sołectwa Łomianki Chopina. Wydarzenie...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...














Popieram, maturę warto mieć. :))
Nie tylko maturę ale i konkretne umiejętności. Mi się nie przyda bo dwa kierunki mam skończone na UW, ale i tak uważam, że to bardzo potrzebna szkoła.
Szkoła jest darmowa, atmosfera świetna, dwa weekendy w miesiącu, taka okazja trafia się nie często, ja gorąco zachęcam bo na prawdę warto :)) Pamiętaj inwestując w siebie inwestujesz w swoją przyszłość 😉
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do tej szkoły bo naprawdę warto.Pani dyrektor jest przemiłą osobą i bardzo wyrozumiałą, nauczyciele też.Jeśli ktoś chce podnieść swoje kwalifikacje to tylko w SZKOLE EDUKATOR. Jeszcze raz zachęcam, nie trzeba czekać do września rekrutacja trwa w tej chwili. Pozdrawiam.
Doskonała atmosfera, swietni i otwarci nauczyciele, jesli chcesz zdac mature to probuj z Edukatorem, jeszcze mozna sie zapisac.polecam
Bardzo miła atmosfera, sympatyczni i cierpliwi nauczyciele. Polecam.
Zajęcia są darmowe, dużo prac domowych ale da się ogarnąć, nauczyciele w dechę!
Uczęszczam do tej szkoły i naprawde warto. Świetna atmosfera,super nauczyciele,świetnie prowadzą swoje zajęcia a Pani Dyrektor przesympatyczna 🙂
Zajęcia tylko 2 weekendy w miesiącu co spokojnie można połączyć z pracą lub innymi obowiązkami. Bardzo serdecznie polecam !!!
Takiego miejsca u nas w Łomiankach właśnie brakowało
Polecam serdecznie szczególnie( ale nie tylko) młodym mamom
super atmosfera, fajni ludzie,cierpliwi nauczyciele no i pani dyrektor- anioł nie kobieta
wiem co piszę -sama tam chodzę
Uczęszczam do tej szkoły długo podejmowałam decyzję czy, starczy czasu, czy dam radę pogodzić pracę , dom , rodzinę czy to nie będzie za wiele , uwierzcie można, zajęcia co drugi weekend pierwszy semestr minął błyskawicznie, dzięki super atmosferze, sympatycznym wykładowcą i przemiłej Pani dyrektor, szczerze polecam -:)
mila atmosfera bardzo pomocni nauczyciele oraz pani dyrektor polecam naprawde warto przyjsc i podniesc swoje kwalifikacje
czy link do szkoły już działa?
Bardzo serdecznie dziękuję za miłe komentarze. Nie było by szkoły gdyby nie WSPANIALI Słuchacze dla których chce się pracować. Zapraszam do zapisów do liceum dla dorosłych i szkół policealnych. Marta Łagowska