www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Czas na rozpoczęcie nauki w Edukatorze

Za nami pierwszy semestr działalności bezpłatnych zaocznych szkół dla dorosłych „Edukator” w Łomiankach – Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Policealnej Szkoły Zawodowej. To był udany czas, co cieszy i stwarza perspektywy na szybki, dynamiczny rozwój w przyszłości. Mamy już grono zadowolonych słuchaczy, współpracujemy z bardzo dobrymi nauczycielami, a to jest podstawą tego, by nauka była przyjemnością a nie tylko obowiązkiem.

Kończąc liceum absolwent uzyskuje wykształcenie średnie oraz ma możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego, który odbywa się w szkole. Jest to również przepustka do kontynuowania nauki na wyższych uczelniach lub w szkołach policealnych. Edukacja w Policealnej Szkole Zawodowej „Edukator” kończy się państwowym egzaminem zawodowym, organizowanym przez OKE. Absolwent uzyskuje tytuł (np. technika administracji, BHP, rachunkowości, usług kosmetycznych, opiekuna medycznego).

Chcemy zachęcić jak najwięcej osób do podniesienia kwalifikacji. Model kształcenia zaocznego daje takie możliwości osobom pracującym, mającym własne rodziny, czy takim, które nie mogą poświęcić 5 dni w tygodniu na naukę w szkole. Rozumiemy brak czasu i staramy się pomóc poprzez organizowanie konsultacji indywidualnych, umożliwienie kontaktów mailowych z nauczycielem jak również przekazywania niezbędnych materiałów w „strefie słuchacza”.

A dlaczego właśnie Edukator?
„Edukator” to ogólnopolska sieć szkół. Posiadamy już 20 oddziałów i planowane jest otwieranie nowych. Wymieniamy się doświadczeniami i pomysłami.
I to wszystko bezpłatnie?
Tak, całkowicie bezpłatnie. Mamy uprawnienia szkół publicznych, więc nasi słuchacze za naukę nie płacą. Otrzymują legitymacje i potrzebne zaświadczenia. Wszystkie dokumenty wystawiane są na drukach zatwierdzonych przez MEN.

Staramy się być nowocześni i w przyjazny sposób podchodzić do wszystkich zainteresowanych. Dlatego warto do nas dołączyć. Wkrótce wprowadzimy ofertę pozaszkolną w zakresie kursów, na którą przygotujemy specjalne rabaty dla słuchaczy. Wszystkie te informacje zamieszczamy na bieżąco na naszej stronie internetowej www.lomianki.ckeduaktor.pl

W dzisiejszych czasach bezrobocia i kryzysowej sytuacji w gospodarce stałe podnoszenie kwalifikacji jest niezmiernie ważne, w „Edukatorze” to tylko 2 weekendy w miesiącu, a nowy zawód może okazać się bezcenny.

Rekrutacja na zajęcia w semestrze letnim (od lutego) trwa! Można się jeszcze zapisać.

WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ – UCZ SIĘ ZA DARMO!EDUKATOR w ŁOMIANKACH JEST DLA CIEBIE!

Przychodząc do nas nauczymy Cię zawodu, pomożemy uzyskać wykształcenie i maturę.

Można zapisać się online
www.lomianki.ckedukator.pl
tel. 500 668 203
lomianki@ckedukator.pl

Czas na rozpoczęcie nauki w Edukatorze

Czas na rozpoczęcie nauki w Edukatorze

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

13 komentarzy

 1. zdziwiony

  Popieram, maturę warto mieć. :))

  0
  0
  Odpowiedz
 2. jazz

  Nie tylko maturę ale i konkretne umiejętności. Mi się nie przyda bo dwa kierunki mam skończone na UW, ale i tak uważam, że to bardzo potrzebna szkoła.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. progresywny

  Szkoła jest darmowa, atmosfera świetna, dwa weekendy w miesiącu, taka okazja trafia się nie często, ja gorąco zachęcam bo na prawdę warto :)) Pamiętaj inwestując w siebie inwestujesz w swoją przyszłość 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Dzella

  Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do tej szkoły bo naprawdę warto.Pani dyrektor jest przemiłą osobą i bardzo wyrozumiałą, nauczyciele też.Jeśli ktoś chce podnieść swoje kwalifikacje to tylko w SZKOLE EDUKATOR. Jeszcze raz zachęcam, nie trzeba czekać do września rekrutacja trwa w tej chwili. Pozdrawiam.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. "krysio"

  Doskonała atmosfera, swietni i otwarci nauczyciele, jesli chcesz zdac mature to probuj z Edukatorem, jeszcze mozna sie zapisac.polecam

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Kindzior

  Bardzo miła atmosfera, sympatyczni i cierpliwi nauczyciele. Polecam.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Ewuś

  Zajęcia są darmowe, dużo prac domowych ale da się ogarnąć, nauczyciele w dechę!

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Ewel

  Uczęszczam do tej szkoły i naprawde warto. Świetna atmosfera,super nauczyciele,świetnie prowadzą swoje zajęcia a Pani Dyrektor przesympatyczna 🙂
  Zajęcia tylko 2 weekendy w miesiącu co spokojnie można połączyć z pracą lub innymi obowiązkami. Bardzo serdecznie polecam !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Takiego miejsca u nas w Łomiankach właśnie brakowało
  Polecam serdecznie szczególnie( ale nie tylko) młodym mamom
  super atmosfera, fajni ludzie,cierpliwi nauczyciele no i pani dyrektor- anioł nie kobieta
  wiem co piszę -sama tam chodzę

  0
  0
  Odpowiedz
 10. cuś

  Uczęszczam do tej szkoły długo podejmowałam decyzję czy, starczy czasu, czy dam radę pogodzić pracę , dom , rodzinę czy to nie będzie za wiele , uwierzcie można, zajęcia co drugi weekend pierwszy semestr minął błyskawicznie, dzięki super atmosferze, sympatycznym wykładowcą i przemiłej Pani dyrektor, szczerze polecam -:)

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Anonim

  mila atmosfera bardzo pomocni nauczyciele oraz pani dyrektor polecam naprawde warto przyjsc i podniesc swoje kwalifikacje

  0
  0
  Odpowiedz
 12. ananke

  czy link do szkoły już działa?

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Marta Łagowska

  Bardzo serdecznie dziękuję za miłe komentarze. Nie było by szkoły gdyby nie WSPANIALI Słuchacze dla których chce się pracować. Zapraszam do zapisów do liceum dla dorosłych i szkół policealnych. Marta Łagowska

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *