www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Czy czarownicy zdarzają się gafy?

Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy po raz piąty w tym roku zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Łomianki w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

Podczas spotkania mali widzowie poznają niezwykłą przyjaźń łączącą dwóch chłopców o zupełnie odmiennych charakterach – rezolutnego i dzielnego Kubusia oraz urwisa i straszliwego śpiocha Ancymona. Co się stanie z bohaterami, gdy na ich drodze pojawi się płatająca figle czarownica? Czy chłopcom uda się pokonać zło, które Fafa reprezentuje? Najmłodsi fani teatru przekonają się o tym już w niedzielę 22 maja.

Spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy” to wesoła i dynamiczna opowieść pełna zaskakujących zwrotów akcji. Barwna scenografia oraz wyraziste postaci z pewnością pozwolą najmłodszym przenieś się do świata pełnego przygód.

Przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 22 maja w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Czy czarownicy zdarzają się gafy?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *