www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Czy to powinno być pokazywne?

Bardzo proszę naszego Pana Burmistrz Tomasza Dąbrowskiego o przyjrzenie się przedstawieniu „Dzieło sztuki” w Centum Kultury Dyrektora Monasterskiego.
Już nawet ze zdjęć zaczerpniętych z internetu Centrum Kultury widać, że epatuje ono erotyką.

Czy w naszym mieście gdzie System Wartości Chrześcijańskich jest słusznie promowany, takie przedstawienie powinno być pokazywane?

Bardzo proszę Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego o zajęcie się osobiście tą sprawą.

Czy to powinno być pokazywne?

Czy to powinno być pokazywne?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

13 komentarzy

 1. Kusy

  No pieknie. Mentalność ministra Glińskiego sięgnęła Łomianek. Też jestem zdania, że burmistrz powinien się tą sprawą zająć. Koniecznie przecież to co widać na zdjęciach to rozpusta i sodoma 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. skandal

  Proponuje aby burmistrz zwołał w tej sprawie najprzenadzwyczajną sesję rady miejskiej i tam przegłosował zakaz pokazywania takich (tfu przez ramię) niemoralnych i skandalicznych scen w całych Łomiankach a nawet i całym powiecie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. adam

  Faktycznie aktorka na pierwszym zdjęciu jest w jakiejś ekstazie. Niedopuszczalne !!!!
  Czy możemy się spodziewać protestów „obrońców” przed spektaklem? Będzie się działo, bedzie się działo :))))))))))))

  0
  0
  Odpowiedz
 4. POPIERAM

  TO NIE SĄ ŻARTY. NIE MA SIĘ SCZEGO ŚMIAĆ. BURMISTRZ JUŻ DAWNO POWINIEN POWOŁAĆ RADĘ ETYKI KTÓRA BY MINITOROWAŁA TO CO JEST POKAZYWANE NIE TYLKO W CENTRUM KULTURY ALE TEZ W INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNCYH W ŁOMIANKACH.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. MaxiSingiel

  Chętnie się wybiorę i zobaczę 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 6. DaDaDa

  Faktycznie Skandal. A mieszkańcy Łomianek nie podniosą się po takim ciosie 🙂
  Panie burmistrzu ratuj Pan Łomianki!!! Powołaj Pan Radę etyki!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Redakcja LOMIANKI.INFO
  Zdjęcia zamieszczone w artykule zostały usunięte na prośbę p. Miłosza Manasterskiego – Dyrektora Centrum Kultury w Łomiankach. Jak zadeklarował Dyrektor – zdjęcia użyte w artykule nie są własnością autora artykułu i nie zostały udostępnione przez Centrum Kultury.

  Bardzo prosimy użytkowników zamieszczających swoje opinie i artykuły w ramach MOJE.LOMIANKI.INFO o stosowanie się do przepisów zawartych w „Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych”, dotyczących „Prawa cytatu”.
  Szczegóły w Regulaminy, zasady korzystania i współtworzenia serwisu informacyjnego LOMIANKI.INFO w punkcie III.4.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Janek

  Czy Centrum Kultury to prywatny folwark dyrektora. Uważam że to miernota na stanowisku. Jeżeli za spektakl zapłacił ze swojej kasy to jego biznes, jeżeli z naszych podatków , a tak to chyba wygląda- to dyrektorze to nie Białoruś. Jakim prawem wprowadzasz cenzurę?. Skoro stwierdziłeś że sceny są naprawdę jak w artykule ” epatują erotyką” i nie powinniśmy ich oglądać – to albo podaj się do dymisji albo zapłać z własnej kieszeni za spektakl – oczywiście tu trzeba się wykazać klasą – trzeba ją po prostu mieć.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Mari

  Brawo dla Redakcji. Jeżeli zdjęcia nie były podpisane, a jak twierdzi Pan Dyrektor pochodziły z Domu Kultury to decyzje o ich usunięciu jest słuszna.
  Szacunek dla Redakcji za profesjonalizm i życzmy sobie oby wszystkie gazety i strony internetowe kierowały się takimi zasadami.
  Mari.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Olek

  Jak widać Redakcja wykazuje dobrą wolę mimo, że zgodnie z prawem można uznać zamieszczenie tych zdjęć za cytat, bo jest podpisane „zdjęć zaczerpniętych z internetu Centrum Kultury”, więc źródło jest podane.

  Trochę się dziwię Redakcji, bo to co nadawał Manasteski na Pana Maćka, to ja bym po takich słowach nie był skory do wykazywania dobrej woli.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. poeta

  Zaraz, to gdzie można zapoznać się ze zdjęciami, by wyrobić sobie zdanie do dyskusji?
  Jak to cenzor, sam siebie ocenzurował, może za późno się zorientował?
  A może gdy je publikowano pojechał na rozdanie poetyckich Nobli?

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Pytanie

  Zdjecia to tylko szczegół. Mnie bardziej interesuje to dlaczego usunięto kolejne wystawienie spektaklu po tym wpisie autorstwa ,,obrońcy morale,,?
  Czyżby Pan Burmistrz zainterweniował jak minister Gliński? We Wrocławiu dyrektor teatru pokazał że nie poddaje się naciskom politycznym, a jak jest w Łomiankach?

  0
  0
  Odpowiedz
 13. obroncy morale

  Dziękuję za wstrzymanie tego przedstawienia, które nawet na zdjęciach pokazywało erotyka.

  W końcu mamy Pana Burmistrza, który nie tylko dba o Naszą Ojczyznę Łomianki ale też dba o Nasze morale zgodnie z Naszym Systemem Wartości.

  A Panu Dyrektora Monasterskiego należy pochwalić za przyznanie się do tego, że na zdjęciach były sceny naganne i za usuniecie zdjęć z internetu.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *