www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dąbrowa, Chopina i Dolne wybiera świadomie!

Mieszkańcy Osiedla Dąbrowa Leśna oraz Łomianki Chopina i Łomianki Dolne będę mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach przedwyborczych z kandydatami startującymi w wyborach samorządowych.

Dąbrowa Leśna:
– 5 listopada – spotkanie z kandydatami na Burmistrza Łomianek
– 12 listopada – spotkanie z kandydatami do Rady Miejskiej

Łomianki Chopina, Łomianki Dolne:
7 listopada – spotkanie z kandydatami do Rady Miejskiej

Bardzo polecamy, wbrew namowom niektórych kandydatów, udział w DEBATACH przedwyborczych.
Pamiętajmy, że tylko ŚWIADOMY WYBÓR spośród kandydatów, którzy chcą się spotykać z mieszkańcami, którzy przystępując do debat przedwyborczych szanują mieszkańców i swoich kontrkandydatów, gwarantuje to, że samorząd będzie prawdziwie samorządny i demokratyczny.

Dąbrowa, Chopina i Dolne wybiera świadomie!

Dąbrowa, Chopina i Dolne wybiera świadomie!

Dąbrowa, Chopina i Dolne wybiera świadomie!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

13 komentarzy

 1. Juyhg

  Kolejna prowokacja. Na Dąbrowie w tym w czasie w środę 5.11.14r. o 17.00 jest otwarcie klubu seniora zaplanowane od dwóch tygodni. Czyżby lomianki info znowu zapomniał coś opublikować? I chodzi o to aby wywołać awanturę i ja sfilmować. Dwa spotkania w jednym terminie.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Wyborca

  A może przeczytaj, że organizatorem jest Zarząd Osiedla. Wszyscy w Łomiankach wiedzą, że nie podoba wam się jak mieszkańcy sami coś organizują bez patronatu. Nie musisz tego podkreślać na każdym kroku.
  Nie zastraszysz mieszkańców, mieszkańcy nie są baranami.

  Ja z wielką chęcią będę uczestniczył w każdej debacie z kandydatami. Tylko poznając ich osobiście podejmę decyzję.
  Dla mnie jak ktoś nie uczestniczy w debatach z mieszkańcami nie powinien nikogo reprezentować a zwłaszcza mieszkańców.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. czas na zmiany

  Gratuluję przedstawicielom osiedli takiego pomysłu. Takie „małe” debaty powinny się odbywać w każdym osiedlu.

  Niestety nic nie słychać o spotkaniach na osiedlu Łomianki Powstańców i na osiedlu Łomianki Górne gdzie przewodniczą ludzie od p. Dąbrowskiego (p. Terczyński i p. Słupski) i do tego jeszcze jest radny Krystecki.
  Skoro ich przywódca nie raczy spotkać się z mieszkańcami to czy oni się spotkają?

  Czy debaty są planowane na innych osiedlach?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Zarząd

  Dla rozwiania wątpliwości Pana/Pani Juyhg: Zarząd Osiedla zaplanował spotkania z kandydatami już w początkach kampanii wyborczej a salę na spotkania zarezerwował dokładnie 20 października. I aż do 30 października nikt w Urzędzie nie zgłaszał żadnych obiekcji co do terminu. Nie jest sprawą Zarządu dociekanie, dlaczego na 5 dni przed zaplanowanym spotkaniem Burmistrzowi raptem przypomniało się, że musi uroczyście otworzyć „klub seniora” właśnie wtedy, kiedy ma się odbyć spotkanie z kandydatami na urząd Burmistrza. Smaczku dodaje fakt, że na otwarcie „klubu seniora” nie został zaproszony nikt z, działającego w Dąbrowie od dobrych kilku lat, Klubu Seniora.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. zdecydowanie czas na zmiany

  Czyli wynika, że to nasz umiłowany i jego ekipa robią kolejną szopkę przedwyborczą i działają wbrew mieszkańcom, którzy chcą spotkać się z kandydatami.
  To już jest tak, żenujące, że słów szkoda.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. CezaryC

  Czy zarząd osiedla Dąbrowa, kiedy „zarezerwował” salę na dzisiaj, zatroszczył się o potwierdzenie tej rezerwacji u osoby lub organu który salą dysponuje? Posiada takowe? Jeśli tak – ma rację, jeśli nie – nie ma racji. Proste jak konstrukcja cepa.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Zarząd

  Tak, proszę Pana/Pani. Zarząd zarezerwował salę w Urzędzie Miejskim w Łomiankach, w referacie administracyjno-gospodarczym u osoby, która, wg informacji w tymże Urzędzie uzyskanych, zajmuje się rezerwacjami sali, w sposób do tej pory przez Zarząd praktykowany, czyli telefonicznie, gdyż taki sposób załatwienia sprawy został przez „organ” ustami jego przedstawiciela – czyli pani urzędniczki, wskazany jako właściwy. Zarząd Osiedla w czasie swojej półtorarocznej działalności kilkakrotnie rezerwował salę na spotkania z mieszkańcami i NIGDY nie robił tego pisemnie. Nie było żadnego powodu, żeby tym razem odstąpić od tej praktyki, gdyż nie zakładano złej woli i podstępnego knucia ze strony władz.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. CezaryC

  Czyli zarząd posiada potwierdzenie rezerwacji w postaci… rozmowy? 🙂 Czy można poprosić o zamieszczenie na stronie. Może być w PDF? 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 9. ewac

  I po co ta złośliwość ?
  Czy naprawdę musimy się porozumiewać tylko na piśmie, z potwierdzeniem odbioru itp . ?
  Zaufanie i dobra rozmowa już się nie liczy, tak ? Słowo dane tez nie ? Ja nie chce takich Łomianek. Czas z tym skończyć !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. CezaryC

  Liczy się. Ale tylko dopóki nie trzeba udowodnić swoich twardych racji. Taki jest świat, nie Łomianki.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Zarząd

  Pozostaje nam współczuć Panu życia w takim świecie… Na szczęście w naszym świecie są jeszcze normalni ludzie, dla których tak znaczy tak, a nie to nie…po prostu. Pozostaje żywić nadzieje, że próby przeniesienia zasad z Waszego świata do nas się nie powiodą.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. niezalogowany

  Ja nie ufam ani burmistrzowi Dąbrowskiemu ani tym bardziej Rusieckiemu za grosz, Wszystko z nimi był załatwiał na papierze. Słowa nie mają żadnego znaczenia w tym przypadku.

  No ale to zaczynają sobie mieszkańcy uświadamiać, wtedy gdy bezpośrednio coś się chcą z nimi ustalić. Widzę, że grupa osób „zrobionych w jajo” się powiększa.

  Szkoda, ze to wszystko za nasze wspólne pieniądze 🙁

  0
  0
  Odpowiedz
 13. m.s

  Dąbrowski „olał” mieszkańców Dąbrowy. I tyle

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *