www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dąbrowa Leśna ma nowy Zarząd…

52 mieszkańców dziś wybrało nowy Zarząd Osiedla Dąbrowa Leśna. W pierwszej turze spośród zgłoszonych siedmiu kandydatów wybrano Zarząd, w którego skład weszli: Beata Lica, Bogusław Pawłowski, Agnieszka Zdunek, Grzegorz Porowski.
W drugiej turze wybrano Bogusława Pawłowskiego na przewodniczącego Zarządu Osiedla Dąbrowa Leśna.
Burmistrz Dąbrowski podziękował dotychczasowemu Zarządowi oraz przewodniczącemu Grzegorzowi Porowskiemu za współpracę.

Zebranie trwało ponad trzy godziny, co było głównie wynikiem zamieszania wokół zamieszkania / zameldowania… trzech osób.
Jak się okazało w spisie wyborców oraz w spisie osób zameldowanych w Łomiankach nie było między innymi jednej z kandydatek do Zarządu – Elżbiety Stańczyk. Podobna sytuacja miała miejsce w czasie wyborów w Burakowie i w Dąbrowie Rajskiej. Wtedy osoby nie spełniające formalnych wymogów nie mogły – decyzją pracownika Urzędu – kandydować w wyborach…
W dzisiejszym przypadku odpowiednie wpisy zostały dokonane „od ręki””. W ciągu godziny z minutami załatwiono wszelkie formalności 🙂
Czyżby poparcie dla Burmistrza Dąbrowskiego, wygłoszone podczas krótkiej prezentacji kandydatki, otwierało drzwi do odpowiedniego referatu po godzinach pracy Urzędu? Tak, czy nie – mało ważne, jednak z dzisiejszego zdarzenia wynika jasno, że można brać udział w wyborach bez uregulowania wcześniej niezbędnych formalności…

W czasie ponad godzinnej przerwy „”technicznej”” mieszkańcy mogli porozmawiać z Burmistrzem Tomaszem Dąbrowski, zastępcą Piotrem Rusieckim i dotychczasowym przewodniczącym Grzegorzem Porowskim o sprawach bieżących.
Fragment wypowiedzi burmistrza Dąbrowskiego już niebawem na portalu LOMIANKI.INFO.

redakcja@lomianki.info

Dąbrowa Leśna ma nowy Zarząd...

Dąbrowa Leśna ma nowy Zarząd...

Dąbrowa Leśna ma nowy Zarząd...

Dąbrowa Leśna ma nowy Zarząd...

Dąbrowa Leśna ma nowy Zarząd...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. obserwer

  No i kolejna brzydka manipulacja informacją redakcji. Już się przyzwyczailiśmy do partyjnego portaliku. Większych bzdur nie czytałem, a przecież nie byłem na zebraniu.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. wyborca_01

  Jaka manipulacja? opisane wszystko zgodnie z przebiegiem spotkania.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Halinka

  Panie Grzegorz bardzo dziękuję, że jednak uległ Pan namowom mieszkańców i zechciał kandydować. Nie podzielam Pana obaw o niełączeniu funkcji w radzie osiedla i radzie miasta i gminy.
  Z ulgą też przeczytałam wiadomość, że Pani Elżbieta nie weszła do składu naszego Osiedla. Z całym szacunkiem dla Pani poglądów, ale rada osiedlowa powinna łączyć mieszkańców a nie dzielić.

  Mam nadzieję, że nowa rada osiedlowa pod kierownictwem Pana Bogusława Pawłowskiego będzie równie skuteczna jak ta poprzednia pod kierownictwem Pana Grzegorza Porowskiego, czego sobie i wszystkim nam z Dąbrowy życzę.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. zuzu

  Kiedy będą te fragmenty wypowiedzi? Czy będzie ten fragment o planowanych konsultacjach na temat szkoły w naszej Dąbrowie Leśnej.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *