www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dąbrowski czy Pszczółkowski?

30 listopada 2014 roku w godzinach 7:00- 21:00 odbędzie się II tura wyborów samorządowych. Zdecydujemy czy stanowisko Burmistrza Łomianek przez najbliższe cztery lata będzie piastował Tomasz Dąbrowski czy Wiesław Pszczółkowski.

Strony internetowe kandydatów:
Tomasz Dąbrowski – www.tomaszdabrowski.pl
Wiesław Pszczółkowski – www.wieslawpszczolkowski.pl


Na karcie do głosowania należy postawić KRZYŻYK [X] przy nazwisku wybranego przez nas kandydata.

Przepisy wyborcze stanowią, że przed przystąpieniem do głosowania wyborca okazuje obwodowej komisji wyborczej dokument umożliwiający stwierdzenie jego tożsamości. Nie wynika z tego, że musi to być dowód osobisty. Możliwy jest także udział w głosowaniu na podstawie innego dokumentu potwierdzającego tożsamość ze zdjęciem np. paszportu, prawa jazdy.

redakcja@lomianki.info

Dąbrowski czy Pszczółkowski?

Dąbrowski czy Pszczółkowski?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

46 komentarzy

 1. z lomianek

  Popieram p.Wiesława Pszczółkowskiego i bardzo bym chciał,żeby został Burmistrzem Łomianek.
  Jest przygotowany do pracy.Potrafił reprezentować gminę,nie uciekał przed mieszkańcami.
  Wie jak powinna wyglądać współpraca z Radą Miejską i wie jakie są kompetencje rady i burmistrza.Zawsze uczestniczył w posiedzeniach rady,merytorycznie przygotowany.Posiada duży zasób wiedzy,także duży w zakresie prawa samorządowego.
  Jako kierownik Urzędu wymagający i dbający o kulturę obsługi mieszkańców.Nie dzielił,nie poniżał ludzi.
  Za jego kadencji widać było realizację wielu inwestycji,które realizował razem z radnymi i mieszkańcami.
  Proszę postawmy na doświadczenie i wybierzmy fachowca.

  http://zgodabudujeprzyszlosc.pl/

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Popieram P.Dąbrowskiego uważam,że za jego kadencji Gmina się rozwija, pozbywamy sie sukcesywnie długow ,mamy wiele imprez,które zblizają mieszkańców.P.Dąbrowski to czlowiek o wielkiej kulturze osobistej ,uczciwy ,dobry włodarz.Postawmy prosze na doswiadczenie i wybierzmy PRAWDZIWEGO fachowca.

  Mieszkanka Łomianek

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Obserwator 2

  Pan Pszczółkowski bardzo realistycznie podszedł do postulatów w sprawie S7. Ewidentnie odkrył, że na Kolejowej nikt nie zamierza budować drogi ekspresowej, tylko należy ją usprawnić, bo każda poprawa jest dla wszystkich korzystna. Nie dał się nastraszyć wyburzeniami. Jest przygotowany do merytorycznych rozmów z GDDKiA, z którą się nie konfliktował, w przeciwieństwie do obecnego burmistrza i środowisk go popierających. Potrafił pokonać własne słabe strony (któż ich nie ma) i zaproponował współpracę wszystkim środowiskom w Łomiankach. Przemyślał swą poprzednią kadencję i na dobre nam wyjdzie gdy powróci do Urzędu.
  Pan Dąbrowski niestety pozostaje pod przemożnym wpływem swego bliskiego otoczenia, ze szkodą dla siebie i społeczności.
  Uważam, że w zaistniałej sytuacji należy oddać głos na Pana W. Pszczółkowskiego.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Obserwator III

  Tylko, dlaczego ten włodarz, rzekomo kulturalny, uczciwy, dobry włodarz nie próbuje nawet dyskutować z kontrkandydatem. Gdyby był taki jak go opisujesz znałby słowo przyzwoitość. Bo zwykła przyzwoitość i uczciwość nakazuje by spotkał się i podyskutował z kontrkandydatem, a nie wymigiwał się z pseudo przyczyn. Gloryfikowanie człowieka, który tak bezwzględnie lekceważy wyborców jest nie na miejscu. Bo trudno inaczej nazwać ucieczkę od dwukrotnej szansy na dyskusję na oczach elektoratu! Rozwój gminy też inaczej postrzegam. Po pierwsze będąc sam odrobinę tylko okrzesany, cenię sobie wyżej spokój niż rzekomo wysoce kulturalny burmistrz. Poprzednią radę, w której miał większość tak skłócił ze sobą, iż roku stracił bezpowrotnie większość, kończąc mając jedynie 5 radnych popierających jego pomysły. A inne konflikty na terenie całych Łomianek, których jego kadencja wybitnie obrodziła ze szkodą dla całej społeczności. Nazywać to kulturą w wykonaniu burmistrza Dąbrowskiego może przynieść ujmę jego osobie. Jak to nazwać, bo na pewno, że awanturnik jest kulturalny nie można powiedzieć?
  A rozwój pokaż mi gdzie jest. Ile gmina dostała z ponad 50 milionów dotacji do kasy? Ja wiem, że ponad 25 milionów może nigdy nie trafić do tej kasy. I to jest uczciwe nie informować społeczeństwa o takich faktach. A Mozę uczciwe jest wychwalaniem się zorganizowaniem akcji śmiecie tak jak wszystkie gminy w kraju, na polecenie i rozkaz władz państwowych. Można tak pisać długo. Ale mam dość tych gadek przedwyborczych. Ja wybrałem jedynego dobrego kandydata. Nieprzelatująca kometę nad horyzoncie Łomianek, lecz twardo stąpającego po ziemi fachowca i specjalisty Pana Pszczółkowskiego i wszystkim Go polecam.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. NIEZALOGOWANY WYLOGOWANY

  Głosujcie na Pszczólkowskiego to przez kolejne 4 lata będziecie mieli wojny i wojenki na linii burmistrz-rada. Ciekawe jakie posadki obiecał pan Pszczółkowski tym, którzy go teraz poprali. Ciekawe gdzie znajdzie tyle miejsc do pracy, bo przecież trzeba upchnąć wszystkich tych, którzy nigdzie nie dostali się, rodzinę, znajomków (Sławuś M., Andrzej M., Józef W.,). Troszkę miejsc jest w ICDS, troszkę w komunikacji, domu kultury i wodociągach. Zawsze można powołać nową rade nadzorczą w której ze spółek…tak to wyglądało…

  0
  0
  Odpowiedz
 6. mieks

  Ale Wieśka obrobili fotoshopem, aż błyszczy. Dąbrowski przynajmniej wygląda naturalnie.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. mieszkaniec

  dla mnie dylemat jest taki:

  A. wybieram burmistrza do którego mam zaufanie, wierzę w jego kompetencje i skuteczność, ale jednocześnie skazuję go na 4 lata współpracy z radą w której 3/4 stanowią zwolennicy pana Dąbrowskiego

  B. wybieram burmistrza który mając zdecydowaną większość w radzie miejskiej będzie miał idealne warunki do skutecznego działania, choć drażni mnie jego arogancja a z jego poczynań najbardziej zauważam kreowanie własnego wizerunku (za publiczne pieniądze)

  czy receptą na mądre zarządzanie miastem jest trudna do budowania równowaga
  między radą a burmistrzem? czy może niczym nie ograniczona swoboda jednego ugrupowania? który z możliwych wariantów daje szanse na poszanowanie interesów mniejszości?

  to tylko kilka z wielu trudnych pytań.
  trzymam kciuki za wszystkich, którzy pójdą głosować

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Samodzielnie będzie włodarzował tylko p. Pszczółowski, na tyle ma kultury aby dogadać się z całą rada.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. 123

  Co do uczciwości i kultury Dąbrowskiego są poważne wątpliwości wydawac czerwoną gazetę i opluwać innych samorządowców to na pewno nie jest kultura. ( radni startujący z jego komitetu byli wpięci do tej gazety, to jego gazeta) Jego nikt nie opluwał ale po owocach ich poznacie.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Zsali

  A jest jakiś gallmar do opylenia ze psczolkowski startuje?

  0
  0
  Odpowiedz
 11. janek

  Nie, trzeba działeczkę wylicytować , a w tym obecny jest nie do pobicia.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. zsali

  faktycznie – kilkadziesiąt działek odzyskał i nie kupił najdroższego ronda świata:-)

  0
  0
  Odpowiedz
 13. janek

  oj nie kłóćmy się – licytował jedną -czy aby nie ze swoim doradcą?

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Normalny

  Jak chcecie mieć milion supermarketów w Łomiankach,podziurawione drogi, błoto na poboczach, totalny chaos budowlany,domy w parku kiełpińskim i w Kampinosie to głosujcie na obecnego, jak chcecie mieć normalny rozwój i porządek to głosujcie na Pszczółkowskiego.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. mieszkanka

  Tylko Pszczółkowski, Dąbrowski zrobił z Łomianek wieś, począwszy od przaśnych imprez, kończąc na płocie przed budynkiem gminy. A pomiędzy? pomiędzy tylko wojna z samorządem i mieszkańcami, dokończenie inwestycji, których nie mógł już po swoim poprzedniku – na szczęście – zatrzymać, zero zainteresowania obwodnicą, wałami przeciwpowodziowymi, unowocześnianiem infrastruktury i inicjatyw potrzebnym mieszkańcom (gdzie osoba bez samochodu, starsza ma wyrzucić zużyty sprzęt AGD? kto weźmie od niej stary piec? Co ma zrobić ze stara lodówka lub telewizorem? W zamian mamy wyborczą ścieżkę rowerową, na którą pieszy musi wejść, żeby kupić coś w kiosku. A na koniec bezczelnie zaprasza nas, za nasze, podatnicze pieniądze na jakąś kolejną „potańcówkę”.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. zgminy

  Wy macie dylemat , a ja nie !! Głosuję na Dąbrowskiego i on zostanie burmistrzem, a wy pieski PO szczekajcie dalej.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. TYLKO PAN DĄBROWSKI

  NASZ PAN BURMISTRZ TOMASZ DĄBROWSKI JEST PRAWDZIWYM PRZEDSTAWICIELEM NASZYM .

  JEST PRAWDZIWYM POLAKIEM I PATRJOTĄ I CHRZŚCIJANINEM .

  JEDYNYM I NIEOMYLNYM JEST NASZYM BURMISTRZEM .

  TAK JAK PAN CHCE BĘDZIEMY NA NIEGO GŁOSOWAĆ BO TAKI JEST NAKAZ

  0
  0
  Odpowiedz
 18. zsali

  Maciuś widzę sobie sam te komenty pisze:-)

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Obserwator III

  Przeglądając internet znalazłem totalną krytykę osiągnięć burmistrza Dąbrowskiego. Sięgnąłem, więc do dokonań, którymi się chwali i również widzę, że dokonania są mikre, właściwie żadne. Polecam : http://www.tomaszdabrowski.pl/program/ ( punkty podane są poniżej notki), gdzie jedyną gwiazdą na niebie jest 50 mln obiecanych dotacji na budowę sieci i infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. By osiągnąć większą chwałę burmistrz Dąbrowski rozdziela ten sukces na wiele punktów: 1, 4 i5. Był by to wielki powód do radości gdyby nie to, że wiele wskazuje na to, że z wypłatą dotacji będą wielkie problemy. Pani Gołąb, kandydatka na burmistrza poinformowała oficjalnie, iż ponad 25 mln dotacji może zostać niewypłacone, bo nie zaczęto budować zbiornika –reaktora na terenie oczyszczalni – stanowiącego główny element przebudowy oczyszczalni i budowy kanalizacji w ramach projektu. Zresztą w wodociągach nie dziej się najlepiej. Bajońsko drogi, za ponad milion zł samochód specjalistyczny dla wodociągów, stoi na dworze i rdzewieje, bo mimo nadchodzącej zimy nie zbudowano dla niego hali.
  Równie źle przedstawia się sytuacja sukcesu w spółkach. To nieopisywany w pkt.2 sukces, to jedna wielka porażka. Rzekome zyski, zmieszone straty, to nie jest prawda. Koszty rosną bardzo szybko w obu spółkach. Za Pszczółkowskiego dopłaty wyniosły 41 mln, a za Dąbrowskiego wzrosły do 62mln. zł, przy wzroście cen dla odbiorców rzędu 50%. A inflacja kilka procent, skąd, więc takie wzrosty, jeżeli jest tak dobrze? Jak można tak wprowadzać w błąd opinię publiczną, nie potrafię wyjaśnić. Ale ulotkowy sukces jest? Sprawa z dokonaną zmianą zarządzania to też sprawa jego poprzednika Pszczółkowskiego. Natomiast nie da się inaczej wytłumaczyć, jak rabunkową gospodarką, dziwaczny krok z wydzierżawienie najnowszych autobusów spółki KMŁ Warszawie! Po co to zrobiono, nie wiadomo i ile do tego dopłaci gmina też nie?
  Sprawa spłaty długów ma się podobnie. W obu kadencjach nastąpiło znaczące obniżenie długu gminy pkt. 3. Tyle, że w czasach Pszczółkowskiego rachunek tej spłaty był bardziej zawiły, chodziło, bowiem o kredyt kupiecki na ICDS niewchodzący wprost do długu gminy. Ale o tym trzeba wiedzieć, a Dąbrowski hulał wtedy likwidując cegielnie w Radziejowicach i o sprawach gminy zapewne nie wiedział nic albo niewiele.
  Punkty 6, 7, 10 to normalne działania rady i burmistrza. Poprzednicy też to robili. Ale to za Dąbrowskiego widać było, że jest to zbyt mało, bo dzieci uczą się na dwie zmiany.
  Punkt 8 i 9 wynika z obowiązku ustawowego i wykonano go na Terenie całego kraju, więc to żadna inicjatywa, tylko spełnienie obowiązku. Punkt 10 to też obowiązek burmistrza, a teatr to raczej fanaberia. Ale import artystów, generalnie z gotowymi spektaklami, to normalna rola Domu Kultury. Nazwanie tego teatrem to przerost ambicji nad możliwościami. Wołałbym gdyby te pieniądze poszły na rozwój ruchu oddolnego i lokalnego w dziedzinie tearalnej. Mocno kontrowersyjna i chyba pusta działalność. Podobnie jest z bitwą. Przegraną i straceńczą. Lepiej gdyby się to odbywało pod hasłem wojsko w 1939 r. A szarża była by puentą, pokazującą straceńczą desperację tamtych żołnierzy. Zresztą taką faktycznie była.
  Punkt 12 odnośnie konsultacji jest demagogiczny. Była miedzy innymi konsultacja w sprawie tramwaju. Mieszkańcy po zapoznaniu się z jego treścią i po przeanalizowaniu złożonego opracowania, roznieśli ją na strzępy, nie zostawiając suchej nitki. Generalnie zrobili to po konsultacji, gdy była im dana możliwość zapoznania się z opracowaniem. Zresztą to samo zrobili autorzy tegoż opracowania robionego pod dyktat zamawiającego je burmistrza Dąbrowskiego. Inne spotkania „konsultacyjne” o wielkim nasyceniu klaką, nie wiele miały wspólnego z głębokim pochyleniem się nad istotą problemu w aspekcie dobra gminy i jej mieszkańców. Ot chociażby problem S-7 i dojazdu Kolejową. Ot takie propagandowe hece, bo trudno to inaczej nazwać.
  W całym tym spisie zrealizowanych dzieł burmistrz nie odnosi się do obietnic przedwyborczych. Wróćmy do tramwaju. Miała być rezerwa pod tramwaj na terenie Łomianek. Takiej rezerwy nie zrobiono, a w obietnicach wyborczych na następną kadencję burmistrz też w tej sprawie milczy jak zaklęty. Czego szukać więcej? I to ma być TEN NAJLEPSZY BURMISTRZ NA PRZYSZŁĄ KADĘCJĘ ??????????
  Ja będę głosował na Pszczólkowskiego, któregio zdecydowanie polecam.

  Oto osiągnięcia burmistrza Dąbrowskiego skopiowane ze strony http://www.tomaszdabrowski.pl/program/ :
  1. Pozyskaliśmy na infrastrukturę najwięcej środków unijnych w historii Łomianek (ponad 50 mln zł).
  2. Wprowadziliśmy nowoczesne zarządzanie spółkami gminnymi i wyprowadziliśmy je z wielomilionowych strat (24 mln w poprzedniej kadencji)
  3. Spłaciliśmy wielomilionowe długi po poprzednikach.
  4. Rozbudujemy oczyszczalnię ścieków i rozbudowaliśmy ujęcia i stacje uzdatniania wody.
  5. W ciągu 3 lat wybudowaliśmy najdłuższą sieć wodno kanalizacyjną ok. 60 km (tylko 43 km wybudowano we wszystkich poprzednich kadencjach).
  6. Powiększyliśmy infrastrukturę sportową – nowe boiska dla dzieci i młodzieży (Orlik przy SP1, boisko w Kiełpinie, boisko w Dziekanowie Bajkowym)
  7. Rozbudowaliśmy szkołę w Dziekanowie Leśnym, a także część Szkoły Podstawowej w Łomiankach, zabierając z niej urząd.
  8. Wprowadziliśmy selektywną zbiórkę odpadów na terenie całej gminy.
  9. Otworzyliśmy GPSZOK (Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) przy ul. Brukowej.
  10. Rozwinęliśmy działalność Domu Kultury i Biblioteki Miejskiej.
  11. Zorganizowaliśmy 4 edycje Bitwy pod Łomiankami i Teatr Miejsce.
  12. Przeprowadziliśmy szereg konsultacji społecznych w strategicznych sprawach.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. YLKO PAN DĄBROWSKI

  NIE PISZ TAKICH OSZCZERCZYCH KOMENTARZY TY SZUJO ZDECHŁA .

  WSZYSTKO CO NAPISAŁ NASZ PAN TOMASZ DĄBROWSKI O OSIĄGNIĘCIACH TO JEST PRAWDA BO PRAWDZIWY POLAK NIE ŁŻY

  0
  0
  Odpowiedz
 21. w.z.

  Interesujący artykuł Obserwatora wyjaśniający program wyborczy p. Dąbrowskiego. Daje do myślenia.
  Z drugiej strony poziom do którego się już przyzwyczaiłem.

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Prawda zwyciężyła

  Faktem jest,że

  Kww Tomasza Dąbrowskiego zdobyła aż 15 z 21 mandatów w radzie miejskiej
  Kww Platformy Obywatelskiej zdobyła 2 mandaty
  Kww zgoda buduje przyszłość,której liderem jest Wiesław Pszczółkowski ZERO MANDATÓW W NOWEJ RADZIE MIEJSKIEJ

  Z jakiś powodów wyborcy oddający swój głos na Gawdę,Gołąb,Pawlickiego,Zadrożnego i Kolwasa nie poparli w I turze ani Pszczółkowskiego, ani Dąbrowskiego
  więc część z nich NIE PÓJDZIE DO WYBORÓW gdyż żaden z kandydatów nie spełnia ich kryteriów, część zagłosuje na Pszczółkowskiego a część na Dąbrowskiego

  Tomasz Dąbrowski zdobył aż 45% głosów ( w poprzednich wyborach w I turze w 2010r jego wynik oscylował w granicach 37%, więc przez cztery lata zyskał uznanie wyborców)

  Wiesław Pszczółkowski zdobył nieco ponad 21% głosów (w poprzednich wyborach w I turze w 2010 jego wynik oscylował w granicach 42% więc jego wynik jest gorszy niż ten z przed 4 lat w I turze)

  Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością II ture wyborów wygra TOMASZ DĄBROWSKI, który też według mnie jest optymalnym kandydatem na urząd burmistrza.

  Wasze zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Wynik wyborów pokazał,że to co dzieje się na forach internetowych to jedno i na szczęście to co dzieje się w rzeczywistym świecie to drugie!!! i tak też będzie w II turze wyborów

  Najsilniejszym kandydatem w moim przekonaniu jest Tomasz Dąbrowski.

  Zważyć należy,że wyborcy w poprzednich wyborach wskazali Tomasza Dąbrowskiego jako zwycięzcę,a z jakiegoś powodu wyborcy postanowili,że posiadający wówczas wszelkie atuty do tego żeby wygrać (pełnił wtedy funkcję burmistrza)Wiesław Pszczółkowski PRZEGRAŁ z Tomaszem Dąbrowskim w 2010r

  moje typy: Burmistrz Tomasz Dąbrowski 52-55%
  wiesław pszczółkowski:45%-48%

  wygrana Burmistrza Dąbrowskiego nie będzie podlegała żadnej dyskusji!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Obserwator III

  Na forum ani51 wpisał odpowiedź na twój post i jest to cyba dostateczna odpowiedż.:.> Ja też do tego go popieram
  Przepraszam ani51 za wykorzystanie jej treści bez jej wiedzy.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. dom kultury

  Dom kultury służy do wyprowadzania kasy, przecież tam nie ma żadnego teatru. Mieszkańcy nawet sali nie mogą wypożyczyć np. na mikołajki dla niepełnosprawnych. Czy ciało społeczne mogłoby to sprawdzić?

  0
  0
  Odpowiedz
 25. Obserwator III

  I przez pomylkę nie wkleilem treści postu ani za co pzrepraszam. Brzmi on: I nadal popieram Pszczólkowskiego, żeby nie bylo żadnych watpliwości

  0
  0
  Odpowiedz
 26. Temida

  Ja wybieram zdecydowanie Wiesława Pszczółkowskiego. Mam wrażenie, że Ci którzy popierają tego drugiego są nieświadomi, wierzą w kłamstwa im wciskane. Dąbrowski to manekin sterowany przez innych, którym nie zależy na rozwoju Łomianek (dbają tylko o własne interesy). Przed wyborami bardzo się uaktywnili i obiecują różne rzeczy – okaże się czy to prawda.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. zsali

  Będzie 80 do 20 dla Dąbrowskiego!

  0
  0
  Odpowiedz
 28. łahciM

  Panie Rowazwadowski, żebyś się Pan nie pomylił. Bo w Sochaczewie nie znajdziesz pracy jak wygra Pszczółkowski.

  0
  0
  Odpowiedz
 29. 333

  Pani Doroto , wracaj do Domu Kultury, bo za Pani kierowania spełniał on swoją rolę.

  0
  0
  Odpowiedz
 30. zsali

  Kogo chcecie straszyć? Te wasze partyjno-naziolskie nawyki wycięły was podczas wyborów, tak też i stanie się w niedzielę!

  0
  0
  Odpowiedz
 31. czytelnik

  Czytając powyższą wypowiedź użytkownika „zsali IP: 213.241.41.*” chyba nikt nie mam wątpliwości, że styl wypowiedzi zwolenników Dąbrowskiego jest obrzydliwy.

  0
  0
  Odpowiedz
 32. konrad

  Dąbrowski uczciwy? to chyba żarty, dziś roznoszono gazetę Pszczółkowskiego a pachołki Dąbrowskiego kradli materiały.Dąbrowa na pewno nie zagłosuje za obecnym,Buraków również.Ludzie obudźcie się ta władza nie ma nic wspólnego z demokracją to Białoruś.

  0
  0
  Odpowiedz
 33. Mariola

  Ja zaglosuje na p. Pszczolkowskiego bo to co pisze ” Temida ” 83.28.130 to szczera prawda ,wystarczylo popatrzec na bazarku w sobote kto za tym stal .

  0
  0
  Odpowiedz
 34. bolo8

  Jak czytam te wszystkie komentarze na temat p. Dąbrowskiego, to jest mi „nie dobrze”. Pomijam, że boi się spotkać z kontr kandydatem, ale opinie ludzi będących zadowolonych z Jego rządów cyt.”jest fajny, bo zorganizował potańcówki”,itp……. Nie jestem za żadną partią polityczną, ludzie!!!!!! Zobaczcie, co kto zrobił dla Łomianek. Brak mi na wszystko słów. Decyzja należy do Was…..

  0
  0
  Odpowiedz
 35. Anonim

  Zasięg tego forum jest mały,boję się że kukełka w rękach Rusieckiego i Krysteckiego będzie górował, oby nie!!!!. Trzeby by to roznieść po Łomiankach a już nie ma czasu.

  0
  0
  Odpowiedz
 36. A:)

  ha.ha,ha obecnie panujący burmistrz jest pewen wygranej JUŻ ZAPRASZA NA WSPÓLNĄ WIGILIĘ 16 GRUDNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

  0
  0
  Odpowiedz
 37. Gość007

  W ramach przedwyborczej gorączki na ul. Pawłowskiej powstaje nowy chodnik (praktycznie już jest skończony).

  Chciałbym wiedzieć co za cudak zatwierdzał projekt?

  Jak nowopowstały chodnik mają się dostać niepełnosprawni? Czy tak trudno było zaplanować niższy krawężnik przy skrzyżowaniach?

  Podobnie z pokazową ścieżką rowerową przy ul. Warszawskiej na wysokości szkoły. Jaki jest dalszy plan tej drogi? Bo te 100 m to śmiech. A jestem ciekaw jak dalej on poprowadzona zostanie. Czy będą wyburzane obiekty sakrslne, które są na jej drodze?

  Jeden i drugi kandydat ma swoje grzeszki, ja oczekuje od tego co wygra i jego ekipy by myśleli.

  0
  0
  Odpowiedz
 38. Anonim

  Pan Pszczółkowski sam sie wyeliminował. PO ta partia degeneratów i oszustów nie może rządzić w naszej gminie. Precz z PO i jej poplecznikami.

  0
  0
  Odpowiedz
 39. Anonim

  Tylko nie (dobro) czytaj Zło Wspólne, tylko nie oni.

  0
  0
  Odpowiedz
 40. Majka

  Licza sie chyba ludzie a nie partia a Pan Pszczolkowski to prawdziwy gospodarz ktory ma doswiadczenie i potrafi zrobic porzadek , nie moze jeden odpowiadac za wszystkich tylko dlatego ze jest z PO

  0
  0
  Odpowiedz
 41. KŁAMSTWA W GAZETCE

  W gazetce rozrzucanej dosłownie gdzie popadnie (można było wrzucić do skrzynki na listy a nie zaśmiecać podwórko) jest napisane, że Pszczółkowski wybudował Orlika przy SP nr1. W takim razie czemu panie Maćku miał pan zastrzeżenia do tego obiektu i winę za usterki zwalał pan na Rusieckiego ? Ciekawy jestem jaką odpowiedź uzyskałbym od pana Pszczólkowskiego dotyczącą gruntów przy szkole, bo tak się składa że nie udało mu się ustalić właściciela tych gruntów przez 4 lata (całą kadencję !), a jego następcy uporządkowali sytuację prawną i jeszcze pozyskali środki na budowę boiska. Pewnie do tej pory dzieci biegały by na piachu i kamieniach, ale w gazetce wszystko można napisać !

  0
  0
  Odpowiedz
 42. z Łomianek

  Do kłamstwa w gazecie.
  To nie kłamstwa.Podszywacie się pod inwestycje rozpoczęte przez poprzedniego burmistrza p.Pszczółkowskiego.
  Szmatławiec i kłamczuch to czerwona gazeta,którą ja natychmiast wrzucam do kosza.

  0
  0
  Odpowiedz
 43. Anonim

  Droga Majko: Jeżeli Pan Pszczółkowski zadeklaruje , że Partia Oszustów (PO) to nie jego partia, to może zmienię swoje preferencje wyborcze.

  0
  0
  Odpowiedz
 44. Obserwator III

  Jeżeli ktoś opiera swe argumenty na takich pomówieniach i traktuje nas za nic nierozumiejących i niemyślących to tym gorzej dla Dąbrowskiego. Tak sądzi wiele osób w Łomiankach a nawet PIS i daje ku temu logiczne uzasadnienie. Trudno się oprzeć przykremu wrażaniu, że cztery lata temu ktoś nas nabrał i dzięki temu został burmistrzem. Potem przez całe cztery lata ogłupiał nas staranie dobraną propagandą sukcesu. Dziś widać ile w tym pozłacanym pustymi pochlebstwami obrazie dziur, łat i skaz. Gdzie się ruszysz to kłamstwo, najzwyczajniejsza lipa, pomówienie, fałsz, manipulowanie danymi a w dodatku nawet bezduszność? Bo czymże jest nie roztoczenie prze gminę matczynej opieki nad ojcem 7 dzieci, wegetujących w nędzy i zimnie. Rzekomy mit dobrego chrześcijanina i człowieka pęka jak bańka mydlana.
  Należy glosować na Pszczółkowskiego który takich wad nie ma.

  0
  0
  Odpowiedz
 45. Anonim

  Smutne ale prawdziwe, Dąbrowski okazał się dwulicowcem, obserwator III masz rację , trzeba by p. Pszczółkowskiego zrehabilitować. Niech pokaże że potrafi się dogadać z ludżmi Rady. Zyczę mu tego.

  0
  0
  Odpowiedz
 46. Obserwator III

  Kolejne informacje:wieslawpszczolkowski.blogspot.com/
  A strona Burmistrza zamiast zgody zaczyna z nas robić enklawę reżymu totalitarnego w Łomiankach. Już od wczoraj już wysyła swe bojówki na miasto!.
  Na stronie Pana Marcina Pawlickiego napisano:
  Dzięki tobie wiemy co nas czeka, wiec nie zagłosuję na Dabrowskiego.
  Jedynym kandydatem realnym i odpowiedzialnym jest Pszczólkowski.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *