www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dąbrowski milczy, Pszczółkowski na tak…

W związku w wcześniejszymi zapowiedziami na 23 listopada zaplanowana jest Debata Kandydatów na Burmistrza Łomianek w związku z II turą wyborów samorządowych.

Zaproszenie do udziału w Debacie zostało wysłane 18 listopada 2014 roku do komitetów wyborczych, których kandydaci biorą udział w „dogrywce” wyborów na burmistrza Łomianek, czyli do KWW Tomasza Dąbrowskiego oraz KWW Zgoda Buduje Przyszłość.

W zaproszeniu prosiliśmy aby komitety odpowiedziały do dnia 19 listopada 2014 r. czy kandydaci są zainteresowani udziałem w spotkaniu z mieszkańcami w zaproponowanej, równej dla obu stron, formule.

Komitet Zgoda Buduje Przyszłość potwierdził udział kandydata Wiesława Pszczółkowskiego w Debacie. KWW Tomasza Dąbrowskiego do tej pory nie odpowiedział na zaproszenie.

Szanując osoby zaangażowane w organizacje tego spotkania z mieszkańcami (między innymi pracownicy ICDS, prowadzący – pan Roch Siemianowski) oraz ze względu na szacunek do mieszkańców Łomianek, dla których Debata jest organizowana, poprosiliśmy (e-mail z dnia 20.11.2014, g.13:47) o odpowiedź na pytanie:

Czy kandydat na stanowisko Burmistrza Łomianek KWW Tomasza Dąbrowskiego – Tomasz Dąbrowski – mazamiar spotkać się z mieszkańcami Łomianek w ramach Debaty Kandydatów na Burmistrza Łomianekw dniu 23 listopada 2014 roku w godzinach 17.00-19.00?

Odpowiadając na pytania zadawane drogą telefoniczną i mailową przez mieszkańców – informujemy, że odpowiedź jaką otrzymamy od KWW T.Dąbrowskiego zdeterminuje to czy Debata się odbędzie, czy nie.

redakcja@lomianki.info

Dąbrowski milczy, Pszczółkowski na tak...

Dąbrowski milczy, Pszczółkowski na tak...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

9 komentarzy

 1. zsali

  Maciuś nie potrafi napisać prawdy, że wie o piśmie, które dostał i które wisi na fejsie? Znowu udaje cnotkę, czy manipuluje jak partia nakazała?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. A:)

  fatycznie jest na fc odpowiedź pan Dąbrowski nie weźmie udziału w debacie moim zdaniem mydlenie ludziom oczu ” bo info było nierzetelne itp.,itd” jest bez sensu, czego boi się pan Dąbrowski ludzi, mieszkańców Łomianek a może przyszli by tylko jego zwolennicy, chyba że pytania są zbyt trudne, odpowiedź na zaproszenie podpisała pani Z. Kubicka. Kogo Wy teraz będziecie szkalować sami siebie?.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. zsali2

  Burmistrz Dąbrowski zaprasza wszystkich na grochówkę w sobotę na bazarek a nie na kłótnie przedwyborcze czyli debatę. Podziękuje wszystkim za wybranie jego 15 radnych i zaprosi na II turę 30 listopada 2014 r.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. fijołek

  Zapomniał napisać że grochówka dla opozycji z arszenikiem 🙂 Wydaje mu się że grochówką kupi sobie wyborców? tak jak pracowników urzędu którzy już dostali świąteczne bony? jak pracowników ICDS którym obiecał że jak zagłosują na niego w drugiej turze to dostaną podwyżki i nie będzie zwolnień? jak tego słuchałem to żałowałem że go nie nagrałem, brzydzę się takim człowiekiem.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. łahciM

  Do grochówki doda kiełbase wyborczą i tym będzie karmił mieszkańców.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. iolko

  Grochówka, fajny pomysł, zawsze to coś.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. ts

  Szanowny Właścicielu Portalu Łomianki info !
  Bardzo cenię Wasza obecność w Łomiankach. Uważam, że taki portal, który patrzy władzy na ręce jest nadzwyczaj potrzebny. Mam jednak jedno zastrzeżenie. Niepotrzebnie sympatyzujecie z partią, która w swojej nazwie ma PO. Jest to partia , do której porządni ludzie( wystarczy obserwować życie polityczne kraju) nie powinni należeć. Widać to po komitetach wyborczych w Łomiankach , które kryły się pod innymi nazwami, a zasiadali w nich członkowie i sympatycy PO. Sami oni wstydzili się swojej przynależność. Zmieńcie front, skończcie z PO. Nie są oni nic warci.
  Pozdrawiam i życzę długich lat pracy na rzecz naszej społeczności.
  Wasz stały czytelnik

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Marika

  Panie ” ts” a za kogo pan sie uwaza piszac ze PO ” nie sa oni nic warci „. Prosze spojrzec na siebie

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *