www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dąbrowski – pierwszy na Burmistrza

Tomasz Dąbrowski potwierdza krążące nieoficjalne informacje o chęci kandydowania na burmistrza Łomianek: Prawdą jest, że zgłosiła się do mnie grupa mieszkańców reprezentująca kilka Stowarzyszeń z taką propozycją. Z własnej inicjatywy nie zamierzałem ubiegać się o pełnienie tej jakże odpowiedzialnej i jednocześnie zaszczytnej funkcji wobec mieszkańców. Zawsze jednak miałem i mam duży szacunek dla każdego człowieka, a to zobligowało mnie do poważnego potraktowania złożonej propozycji.

Na łamach Twoich Łomianek mówi miedzy innymi o sobie:

Mam 46 lat, ukończone studia na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie Prawa Administracyjnego, żonaty, jestem szczęśliwym ojcem trzech córek.
Poszerzałem wiedzę na studiach podyplomowych, ukończyłem między innymi: studium „Zarządzanie pracą”” w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jasińskiego; podyplomowe studium „”Aktywne zarządzanie firmą w warunkach nowej gospodarki”” w Instytucie Francuskim i Szkole Głównej Handlowej; w tym samym Instytucie „”Nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi””; studia w zakresie zarządzania MBA – pozostał mi jeszcze egzamin końcowy. Przez wiele lat uczestniczyłem w dorocznych konferencjach na temat samorządów lokalnych, organizowanych przez znakomitych samorządowców. Uczestniczyłem również w szkoleniach z zakresu komunikacji i kierowania zespołami ludzkimi.
Od ponad dwunastu lat jestem dyrektorem jednej z Firm produkujących ceramikę budowlaną.

Jak mówi ma doświadczenie jako samorządowiec…

W latach dziewięćdziesiątych mieszkałem przez jakiś czas w Warszawie i w roku 1998 kandydowałem do Rady na Bielanach z ramienia Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza. Zostałem wybrany i przez okres kadencji przewodniczyłem jednej z Komisji Rady.

Przyszły kandydat jest związany od urodzenia z Łomiankami.

…tu się urodziłem, tu wychowałem, tu miałem i mam przyjaciół, a moja mama jest lekarzem pediatrą i opiekowała się zdrowiem wielu roczników małych mieszkańców Łomianek. Tu się ożeniłem i zbudowałem dom, więc nic co dotyczy życia naszej Gminy nie jest mi obce.

Tomasz Dąbrowski swój program ma przedstawić z chwilą zarządzenia wyborów. Obecnie nie chce być posądzony o przedwczesne prowadzenie kampanii wyborczej.

źródło: Twoje Łomianki
redakcja@lomianki.info

Dąbrowski - pierwszy na Burmistrza

Dąbrowski - pierwszy na Burmistrza

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. franciszek z.

    Instytut Francuski prowadzi kursy podyplomowe w zakresie zarządzania???

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *