www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Debata przed drugą turą….

Do Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Dąbrowskiego oraz do Komitetu Wyborczego Wyborców Zgoda Buduje Przyszłość – czyli do Komitetów, których kandydaci wezmą udział w II turze wyborów na Burmistrza Łomianek – wysłaliśmy zaproszenie do udziału w spotkaniu z mieszkańcami.

„II Debata Kandydatów na Burmistrza Łomianek – cześć II” jest planowana – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na 23 listopada 2014 r w godzinach 17.00-19.00 w Auli ICDS.

redakcja@lomianki.info


Załączone dokumenty:
Zaproszenie do udziału w II Debacie Kandydatów na Burmistrza – ŁOMIANKI 2014.- część II.pdf

 

Debata przed drugą turą....

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

25 komentarzy

 1. tom

  Z POpaprańcami nie ma o czym rozmawiać.Dla nich szczaw i mirabelki

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Obserwator 2

  Dobry wieczór, proponuję Państwu aby powstrzymać się od tego rodzaju wypowiedzi. Obrażanie się wzajemnie nie zastąpi merytorycznej rozmowy, na którą czeka spora część społeczności.
  Ze swej strony wyrażam zadowolenie z tego, że jest możliwość oraz inicjatywa przeprowadzania debat. To jest bardzo zdrowa forma aktywności politycznej, kandydaci mają bezpośredni kontakt z wyborcami na równych prawach.
  Z dużym zainteresowaniem pójdę na tę debatę.
  Pozdrowienia, Obserwator 2.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Mirosław

  Wydaje mi się, że Pan Pszczółkowski tym razem nie zdecyduje się na debatę. Nie ma żadnych szans w bezpośrednim starciu z Panem Dąbrowskim, który spotka się tym razem na 100 % z wyborcami tak jak to robił do tej pory.
  Widać, że Pan Dąbrowski wszystko na temat samorządu ma w najmniejszym palcu. Przez cztery lata „wyrobił” się też w wystąpieniach przed publicznością.
  Panie Tomaszu czekamy na Pana i na to, że pokaże Pan Panu Pszczółkowskiemu raz na zawsze kto jest w Łomiankach najlepszy.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. bezdeb

  Debata nie ma sensu, bo burmistrz Dąbrowski ma po wyborach 15 radnych na 21. Pan Pszczółkowski nie wprowadził żadnego radnego. W końcu jest szansa na spokój w naszej gminie na 4 lata.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Panie tom lepiej zeby sie pan ugryzl w jezyk niz pisal w ten sposob

  0
  0
  Odpowiedz
 6. zsali

  He he partyjna debata zorganizowana przez partyjny portalik partii która przerżnęła wybory – ktoś uważa, że jesteśmy debilami? Trzeba było Maciuś próbować zachować choć odrobinę rzetelnosci!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. maciuś

  Do „zsali” – po co tyle żółci. Dzięki p.Maćkowi możemy zobaczyć jaka jest druga strona waszej czerwonej gazety – wystarczy, że tam niemal jak oszalały Niesiołowski – opluwacie i strzykacie jadem na wszystkich, którzy choćby tylko wzrok skierowali w innym niż wasz kierunku. PANIE MAĆKU DZIĘKUJĘ za Pana gazetkę i trzymam za Pana kciuki.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Obserwator IV

  Debata ma zawsze sens. Tym niemniej lepiej dla Łomianek aby przy takim składzie rady głosować na Dąbrowskiego. To jego komitet wygrał wybory, czy nam się podoba czy nie, i trzeba postawić kropkę nad i. Wygrana Pszczółkowskiego to kolejne 4 lata totalnej wojny burmistrza z radą. Trzeba być realistą

  0
  0
  Odpowiedz
 9. zsali

  Pszczółkowski nie ma żadnego zaplecza, nawet PO się na niego wypięło, a raczej PiS go nie pokocha. Dąbrowski powinien wygrać choćby dlatego, że można go będzie za 4 lata rozliczyć – a co zafunduje na Pszczólkwoski? Walkę z radnymi, którzy nie są jego wielbicielami?

  0
  0
  Odpowiedz
 10. as

  Ja wiem , że będę głosował na Dąbrowskiego i żadna debata nie jest mi potrzebna.
  I to by było na tyle panowie z PO.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. do maciusia

  A weź się bujaj z tą debatą na górke kiełabasianą, nikt nie będzie z Bee debatował.
  Wykończyliśmy bezradniaków teraz pora na Maciusia. Już nie długo. He he

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Czytelnik

  Szokujące wypowiedzi z adresu „213.241.41.*”. To chyba sygnał, że teraz mieszkańcy Łomianek mogą się liczyć z tym, że takie ataki będą standardem.

  Wcale mnie nie zdziwi jak Info po takich atakach zamknie portal, bo ile można znosić wulgaryzmów.
  A wtedy zostaną tylko strony internetowe i gazety sterowane przez ludzi Dąbrowskiego i Rusieckiego. Chyba do tego dąży władza. Gratuluję mieszkańcom trafnego wyboru.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. maciuś

  do „zsali” – za groźby, które pan tu ujawnia można pozwac do sądu – mam nadzieję, ze nie występuje pan w imieniu burmistrza, choć czytajac czerwone Łomianki Razem (roznoszone nocą, tuż przed ciszą wyborczą) mam wątpliwości, bo wklejona ulotka „klubu” wyborczego burmistrza Dabrowskiego świadczy, iż to On firmuje tą gadzinówkę. Rozumiem, ze tego rodzaju wypociny mogą „tworzyć” tylko chore z nienawiści umysły, ale nie do pojęcia, aby umiłowany Włodarz temu przyklaskiwał! zastanówcie się co wy wyprawiacie i na kogo spuszczacie psy, na swoich sąsiadów?!!! – To WSTYD I HAŃBA!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Anonim

  Wypowiedzi z adresu „213.241.41.*” sugerują, że niebawem wolność słowa i jedyny obiektywny portal w Łomiankach przejdą do przeszłości. Maciek szacunek za próbę zorganizowania debaty. Przecież to standardowa procedura w normalnym kraju. Przypuszczam jednak, że miłościwe nam panujący znowu stchórzy.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. zsali

  W normalnych miejscach są normalne media, a nie partyjne portaliki udające „niezależność”. O ich skuteczności wyborczej świadczą wyniki wyborów.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. kot w worku

  A to teraz portale kreują wyniki wyborów? Proponowałaby temu komuś #zsali, żeby sobie odpuścił albo wykreślił ze swojej przeglądarki adres lomianki.info jesli tak go bulwersują treści tu publikowane. Ciekawe które to są te „normalne” wg #zsali media.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. entomol

  Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. Tak chyba uważa wpisujący się tu cyklicznie „zsali” promując pewne swoje chore teorie i lansując swoje urojenia.
  A stwierdzenie „wykończyliśmy bezradniaków teraz pora na Maciusia” to już chyba podchodzi pod groźby karalne.
  Proponuję za „kotem w worku”, aby „zsali” przestał zaglądać na portal, który go tak bulwersuje. A właścicielowi portalu proponuję zbanować trwale tego nicka (lub kasować jego wpisy), bo poziom kultury tego kogoś sięgnął dna 🙁

  0
  0
  Odpowiedz
 18. entomol

  Proszę też też o przywrócenie możliwości lajkowania komentarzy, może choć w ten sposób będzie można dać wyraz dezaprobaty dla wpisów tego obrzydliwego kogoś.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. łahciM

  Debata. Dąbrowski znowu ucieknie. On ma w d… wszystkich

  0
  0
  Odpowiedz
 20. zsali

  To wyborcy pokazali gdzie mają i te debaty i ten partyjny portalik partii, która głosowała zgodnie z nakazami partyjnymi, a nie jak chcieli mieszkańcy. Bolesna lekcja pokory dla was, prawda?

  0
  0
  Odpowiedz
 21. zgminy

  Panowie z PO , odpuście sobie. Obojętnie pod jak komitet wyborczy się podszywacie. I tak żadna debata wam nie pomoże. Jakie jest PO każdy widzi i rozpozna was po zapachu.

  0
  0
  Odpowiedz
 22. entomol

  Niektórzy wyborcy pokazali jedno, inni drugie. Ponad połowa wyborców Łomianek nie zagłosowała na Tomasza Dąbrowskiego, tylko na innych kandydatów i nikt nie ma prawa uważać głosów tych wyborców za mało znaczące.
  A debaty nie ma sensu organizować, bo Tomasz Dąbrowski i tak się na niej nie pojawi. Szkoda trudu i zachodu organizatorów. Niestety 🙁

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Anonim

  Poziom i styl wypowiedzi zwolenników Dąbrowskiego jest żenująco niski. Nie dostrzegają, że świat jest bardziej skomplikowany i są na nim inni wyborcy, którzy nie muszą popierać obecnego burmistrza. Gdzie jest u nich tolerancja dla innego punktu widzenia? Jak tak na to patrzę to czasem mam wrażenie, że komuna wraca.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. magda

  Ja jestem zwolenniczka P.Dąbrowskiego i nie zamierzam nikogo obrazac i opluwać prosze więc # nie oceniac ludzi jedna miarką.Każdy ma prawo do własnego zdania ,a po co pisanie ,ze poziom zenująco niski,komuna wraca itp.Proszę więcej wiary w to ,ze może być w naszej gminie lepiej.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *