www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Delikatesy i Inter Cars na czele!

Wszystko zaczęło się 16 września. To wtedy ruszyła I Edycja Biznes Ligi ICDS. Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch dyscyplinach: siatkówce i piłce nożnej. Rozegrano w sumie 82 mecze.
Po trzech miesiącach zmagań, rozegrano ostatnią kolejkę piłkarską. Była bardzo emocjonująca ponieważ dopiero ostatnie mecze decydowały o kolejności w końcowej klasyfikacji. Punktualnie o godz. 14 wszystkie drużyny zebrały się w Auli Widowiskowej ICDS gdzie nastąpiło wręczenie pamiątkowych pucharów i dyplomów dla zwycięzców. Wśród zaproszonych gości byli m.in. burmistrz Łomianek, Wiesław Pszczółkowski wraz z małżonką oraz wiceburmistrz, Jolanta Niegrzybowska. Każdy z zespołów otrzymał puchar oraz dyplom upamiętniający udział w Lidze. Dodatkowo burmistrz ufundował i wręczył 10 pucharów w poszczególnych kategoriach. I tak puchar dla: najlepszego strzelca otrzymał Marek Oterman (WODOCIĄGOWIEC ZWiK) – 27 bramek, najlepszego bramkarza – Paweł Starzewski (I.D. MARKETING), najlepszego menadżera – Sylwia Rybkowska (ADAMED), najlepszego trenera – Krzysztof Ostrowski(I.D. MARKETING), najsympatyczniejszego „dyskutanta” – Michał Kulikowski (ADAMED), najlepszego zawodnika piłki siatkowej – Mirosław Laur (INTER CARS), najlepszej zawodniczki piłki siatkowej – Małgorzata Litwińczuk (ICDS), najlepszego zawodnika piłki nożnej – Kamil Sobczyk (DELIKATESY ZAKRZEWSKI & CONNS-BUD), nagroda Fair Play – Adam Biliński (KOLORYT PLUS), nagroda Fair Play dla drużyny (zespół ENERIA). Wśród wszystkich zawodników rozlosowano kilkanaście nagród rzeczowych ufundowanych przez organizatora.
W przerwie między wręczaniem pucharów uroczystość uświetnił zespół taneczny pod kierownictwem Zofii Mirowskiej.
Organizatorzy składają podziękowania wszystkim drużynom biorącym udział w I Edycji Biznes Ligi ICDS za to, że mecze były rozgrywane w sposób bezpieczny, ze sportowym duchem walki i zgodnie z zasadami fair play. Cieszy nas, że do II Edycji, która startuje już w lutym, zgłasza się coraz więcej firm, a rozgrywki stają się znane wśród mieszkańców Łomianek.

Artur Osiak
Gazeta Łomiankowska nr 01/2008

Delikatesy i Inter Cars na czele!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *