www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dlaczego nie cieszysz sie naturą?

W sierpniu startuje konkurs fotograficzny w ramach projektu „Dlaczego nie cieszysz sie naturą?” W ramach tego projektu odbyłu się do tej pory 2 wydarzenia. W połowie maja młodzież z Sadowej i Dziekanowa Leśnego uczestniczyła w grze terenowej na terenie puszczy Kampinowskiej, tydzień później zoorganizowalismy warsztatowy plener fotograficzny.

Teraz pora na ostatnia cześć projektu – konkurs fotograficzny w pażdzierniku planujemy wystawę adesłanych fotografii w przestrzeni miejskiej Łomianek połączona z wręczeniem nagród (bo takie czekaja na zwycięsców konkursu!!).

Tematem naszego konkursu jest wszystko co kojarzy się z naturą. Jeżeli fascynuję Cię tajemniczy świat natury, lubisz ją obserwować a nawet podgladąć weź aparat, zrób zdjęcie i wyślij do nas! Jeżeli lubisz spędzać czas w lesie, na łące, nad jeziorem i chcesz pokazać to innym, weź aparat, zrób zdjecie i wyślij do nas! Jeżeli po prostu lubisz robić zdjęcia rozejrzyj się dookoła może zobaczysz coś ciekawego!

Konkurs trwa o końca września, regulamin dostępny jest na stronie www.sgptm.pl.
Zapraszamy wszystkich do robienia zdjęć! Zdjęcia prosimy przysyłać na adres sgptm@o2.pl! W temacie wiadomości prosimy wpisać KONKURS.

Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno-Medialnych, Karolina Pluta

Dlaczego nie cieszysz sie naturą?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *